Przeczytaj oficjalny opis

Southern Miss MBA jest zaprojektowany z myślą o studentach. Absolwenci programu będą przygotowani do:

- mają bezpośredni wpływ na ostateczną linię organizacji
- Przejście z jednego poziomu odpowiedzialności do swojej kariery zawodowej, na wyższy poziom

Absolwent nauki to coś więcej niż treść poszczególnych kursów. Studenci uczą się również umiejętności niezbędnych do sukcesu i rozwoju kariery. Przez cały czas trwania programu uczniowie uczą się poczucia rodziny poprzez pracę z kursem, projekty zespołów i zajęcia pozalekcyjne. W programie MBA Southern Miss będziesz się o tym dowiedzieć

- Budowanie zespołu
- Globalne wymiary działalności gospodarczej
- Komunikacja i krytyczne myślenie
- Przywództwo
- etyczne podejmowanie decyzji
- Sieciowanie

Southern Miss oferuje programy MBA na kampusach Hattiesburg i Long Beach oraz na Stennis Space Center. Niektóre zajęcia są również dostępne w Jackson County.


Cel

Program MBA ma szeroki charakter i ma na celu rozwijanie kompetencji menedżerskich z ogólnej perspektywy. W szczególności program MBA

- wzmacnia umiejętności myślenia krytycznego, które wiążą się z umiejętnością konstruowania i analizy problemów w sposób twórczy oraz do przetwarzania danych w celu uzyskania użytecznych informacji

- promuje myślenie, że ma zasięg globalny i integruje wymiary gospodarcze, techniczne, polityczno-prawne i społeczno-kulturowe

- zapewnia pragmatyczne umiejętności podejmowania decyzji kierowniczych poprzez nauczanie w podstawach funkcjonalnych obszarów działalności (księgowość, analiza finansowa itp.)

- rozwija umiejętności rozwiązywania problemów związanych z zachowaniem, w tym zdolność do skutecznego działania jako decydent, motywator i lider

- zwiększa świadomość i uznanie dla wartości etycznych, godności ludzkiej, różnorodności kulturowej, odpowiedzialności społecznej i potrzeby ciągłego rozwoju własnego

- rozwija umiejętność myślenia strategicznego i skutecznego działania w środowisku szybkich zmian

- zwiększa umiejętności pisemne i ustne


Dlaczego studenci wybierają Southern Miss MBA:

Elastyczność: Studenci mogą zdecydować się na spełnienie wymagań stopnia poprzez pełny etat zanurzeniowy lub niepełny.

Wygoda: Zajęcia są dostosowywane do potrzeb studentów, zarówno w czasach, jak i miejscach.

Jakość: Southern Miss oferuje jedyny międzynarodowy akredytowany program w południowej Mississippi poprzez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. I kursy są prowadzone przez wybitnych, pełnoetatowych członków wydziału.

Wartość: Koszt Southern Miss MBA sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych wartości w Mississippi i południowo-wschodniej części.

Lokalizacja: Jakość życia w południowej Missisipi oraz bliskość do Nowego Orleanu, Mobile i Jacksona są zaletami dla studentów. W okolicy znajduje się wiele różnych atrakcji kulturalnych, imprez sportowych i atrakcji, od Hattiesburg do wybrzeża Zatoki Meksykańskiej.


Opcje programu

1: Jeśli masz dyplom licencjata w dziedzinie dyscypliny biznesowej, prawdopodobnie zaczniesz od zaawansowanego programu nauczania. Ten program pomaga rozwijać umiejętności uczniowie muszą odnieść sukces w każdym środowisku biznesowym. Wprowadzając teorię w praktyce, program pomoże Ci zbudować solidną bazę umiejętności i ogólną perspektywę zarządzania przez 30 godzin kursów w:

Etyka (MBA 600) Problemy z Marketingem (MBA 605) Podejmowanie decyzji analitycznej (MBA 610) Zarządzanie finansami (MBA 640) Umiejętności komunikacyjne (MBA 645) Technologia informacyjna (MBA 650) Globalna strategia biznesowa (MBA 660)

Ponadto potrzebujesz 9 godzin zajęć.

2: Jeśli masz licencjat non-business, zaczniesz od pierwszego roku podstawowego programu nauczania. Ten kierunek wprowadza studentów do funkcjonalnych działań organizacji i podstaw podejmowania decyzji menedżerskich. Wspólnie, podstawowe kursy zapewniają podstawową wiedzę, że każdy skuteczny menedżer musi mieć i fundament, na którym studenci wchodzą do zaawansowanego programu nauczania. Wymagania wstępne programu to Rachunek i Statystyki. Ten program obejmuje 18 godzin zajęć w:

Organizacja / Zarządzanie zachowaniem (MBA 500) Rachunkowość (MBA 511) Analiza ekonomiczna (MBA 520) Zarządzanie operacyjne (MBA 530) Marketing (MBA 550)
Analiza finansowa (MBA 570)

Mogą zostać zrzeczenie się, jeśli ukończy się licencjat równoważny.


Pełny etat lub niepełny etat

Jako student w pełnym wymiarze czasu MBA, kursy są oferowane, dzięki czemu można spełnić Twoje wymagania w zakresie kształcenia w ciągu jednego roku, jeśli masz studia licencjackie. Program zazwyczaj trwa dwa lata dla studentów z nie licencją zawodową. Studenci muszą być zapisani do 12 godzin semestralnych, aby wziąć pod uwagę pełny czas.

Student może zapisać się w niepełnym wymiarze czasu w kampusach w Hattiesburg lub Long Beach lub w witrynie nauczania Stennis Space Center. Rejestracja w programie studiów w niepełnym wymiarze czasu może wymagać dwóch lub trzech lat, w zależności od indywidualnych potrzeb programu nauczania. Wiele wieczorów oferowanych jest wieczorem, aby pomieścić pracowników pracujących.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w College of Business at The University of Southern Mississippi »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019