Claflin101

Claflin Master of Business Administration jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoje poświadczenia i wiedzy podczas zdobywania perspektywie międzynarodowej.

Format dostawy różni się od MBA w pełnym wymiarze czasu, ponieważ oferuje niezwykle wysoki stopień elastyczności, biorąc pod uwagę potrzeby i ograniczenia czasu nasi uczniowie. Cały program może być zakończone w ciągu 18 miesięcy lub mniej, dzięki czemu nasi studenci uczęszczać do ich zawodowych i osobistych wyzwań, a jednocześnie realizować swoje wyższe wykształcenie. Nasi studenci pochodzą z całego Stanów Zjednoczonych i od wielu innych krajach na całym świecie, co poszerza naszą krajową i globalną perspektywę firm i stylów zarządzania włączonych w realizację naszego programu.

Można zarobić MBA online lub na kampusie.

Program

W skali kraju akredytację, Claflin University School of Business konsekwentnie spełnia wymagania Rady Akredytacyjnej dla szkół biznesu i programów (ACBSP). Claflin MBA zapewnia doskonałe przygotowanie do specjalistów w szerokim otoczeniu zakres działalności, z kariery w zarządzaniu, działalności gospodarczej, zasobów ludzkich i wiele więcej. Nacisk na etycznego przywództwa, propozycji wartości dla klientów i zrównoważonego rozwoju jest fundamentem rodziny Claflin University, i włączone do programu nauczania programu Claflin MBA.

Szanse studenckie Doświadczenie

Claflin MBA jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoje poświadczenia i wiedzy podczas zdobywania perspektywie międzynarodowej. Format dostawy różni się od MBA w pełnym wymiarze czasu, ponieważ oferuje niezwykle wysoki stopień elastyczności, biorąc pod uwagę potrzeby i ograniczenia czasu nasi uczniowie. Zazwyczaj cały program może być zakończone w ciągu 18 miesięcy lub mniej, dzięki czemu nasi studenci uczęszczać do ich zawodowych i osobistych wyzwań, a jednocześnie realizować swoje wyższe wykształcenie. Nasi studenci pochodzą z całego Stanów Zjednoczonych i od wielu innych krajach na całym świecie, co poszerza naszą krajową i globalną perspektywę firm i stylów zarządzania włączonych w realizację naszego programu.

Kariera i Wyniki

Claflin MBA zapewnia studentom niezrównaną globalne doświadczenie, współpracując rówieśnikami różnych narodowości mówiących kilkoma językami, i uczenia się od wykładowców z międzynarodowych doświadczeń biznesowych i globalnej wiedzy rynkowej. Claflin MBA oferuje studentom możliwość podróżowania za granicę, aby doświadczyć stylu życia, kultury i biznesu w innych krajach. Twój stopień MBA będzie przygotować się do możliwości w zakresie reklamy, marketingu, komunikacji biznesowej, zasobów ludzkich, opieki zdrowotnej i innych ekscytujących kariery.

Rekrutacja Wymagania

Wnioski należy składać do Biura MBA. Po otrzymaniu wniosku wraz z wymaganymi dokumentami, aplikacja przechodzi przez Komitet Admission MBA składa się z trzech członków wydziału. Komitet będzie następnie dokonać ich zaleceń, które będą podstawą dopuszczenia wnioskodawcy do Programu MBA.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
Zaoczne