Read the Official Description

Opis programu


Złożoność dzisiejszego świata gospodarczego, społecznego i naukowego zwiększa zapotrzebowanie środowiska biznesowego dla studentów o zaawansowanych stopniach biznesowych. Ogólnym celem studiów magisterskich prowadzących do tytułu magistra zarządzania przedsiębiorstwem (MBA) jest przygotowanie absolwentów do skutecznego zarządzania w świecie biznesu lub w aspektach biznesowych rządów lub innych agencji.

Cele programu

Cele programu to

  • Zapewnienie absolwentom podstawowej wiedzy na zaawansowanym poziomie;
  • Zapewnienie absolwentom kluczowych umiejętności i kompetencji biznesowych niezbędnych do skutecznego zarządzania nowoczesnym biznesem;
  • Zapewnienie uczniom wiedzy na temat procesu integracji i stosowania podstawowych kompetencji i umiejętności w środowiskach i / lub sytuacjach biznesowych lub biznesowych.

Struktura programu


Studenci MBA przejadą od 33 do 45 semestrów godzin zatwierdzonych studiów magisterskich w zaspokajaniu wymagań kursu na ten stopień. Dokładna liczba wymaganych godzin zostanie zalecona przez absolwenta MBA Absolwent po dokonaniu oceny poprzednich zajęć akademickich studenta. Zalecenie to podlega zatwierdzeniu przez Biuro Studiów Podyplomowych. Studenci muszą trwać 33 godziny poza kursami wstępnymi.


Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019