Read the Official Description

Master of Business Administration

&nbsp

Mamy przyjemność ogłosić, że American University of Afghanistan jest przyjmowanie wniosków o najbardziej prestiżowej stopnia gospodarczej w Afganistanie, kapitan AUAF of Business Administration, ze światowej klasy program nauczania i zajęć rygorystycznych prowadzone przez wykładowców międzynarodowym wykwalifikowanych z doświadczeniem w globalnej gospodarce praktyki.


Magister AUAF of Business Administration programu obejmuje 15 zaliczeń, które zapewniają kompleksowy obraz ogólnego zarządzania przedsiębiorstwem. Zajęcia są dopuszczone na podstawie kohorty. Każda kohorta przechodzi przez ustalonej sekwencji kursów, które najpierw opracowanie koncepcji, narzędzi i technik stosowanych w najlepszych praktyk organizacji. Następnie zostały one zebrane do rozwijania umiejętności analityczne.


Umiejętności analityczne są szlifowane za pomocą skomplikowanych sprawach gospodarczych.Przypadki są z pierwszej ręki rzeczywistych sytuacjach, które zapewniają uczestnikom możliwość poznania poprzez decyzje, które stoją przed menedżerów. Przypadki pomóc uczestnikom zrozumieć, że podejmowanie decyzji nie jest precyzyjna nauka i te wyniki są czasami nieprzewidywalne. Przypadki zapewnić głębokie doświadczenie edukacyjne, które wykracza poza opanowaniem umiejętności i wiedzy.


Program MBA rozpoczyna się jesienią 2013 semestr. Wszystkie kursy są zaplanowane na godziny wieczorne rozpoczynających 17:00.


Kryteria przyjęć


Kandydaci na AUAF Masters of Business Administration muszą wykonać następujące kroki w celu przyjęcia.

&nbsp

  • Wypełnić i złożyć wniosek o dopuszczenie MBA
  • Zapłać bezzwrotnej opłaty w wysokości 2250 Afgańczyków
  • Podać oficjalny zapis sprawdzeniu, że wnioskodawca posiada dyplom na poziomie licencjata z uznanej instytucji szkolnictwa wyższego
  • Podaj swoje CV lub wznowić
  • Weź GMAT egzamin przeprowadzony przez Uniwersytet Amerykański w Afganistanie
  • Napisz esej na 1000 słów
  • Czy wynik egzaminu TOEFL 520 lub nowszej
  • Posiada prywatnego wywiad z wydziału AUAF biznesu i dyrektor rekrutacjiTerminy przyjęcia


Kandydaci ubiegający się o jesieni 2013 Master of Business Administration klasy muszą mieć wszystkie przyjęć wymagania zakończonego 01 sierpnia 2013. Wszystkie pytania dotyczące Mistrza AUAF of Business Administration i wniosków o dopuszczenie podane do MBA koordynatora i doradcy.

&nbsp


Czesnego


Całkowity czesne jest 880000 Afgańczycy dla dwuletniego Mistrza AUAF of Business Administration. Studenci osobiście właścicielem wszystkich podręczników i materiałów w tym Texas Instruments BAII kalkulatora finansowego przewidzianego przez Mistrza Business Administration. Studenci muszą mieć dostęp do komputera osobistego na własny koszt wyposażonego w programie Microsoft Word, Excel i oprogramowania programu PowerPoint. Plany płatności są dostępne. 

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Maj 2019
Wrześ. 2019
Stycz. 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019, Maj 2019, Wrześ. 2019, Stycz. 2020
Application deadline

Luty 2019, Maj 2019, Wrześ. 2019, Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa