Cloud State University MBA skierowana jest do potrzeb osób pracujących w pełnym wymiarze godzin i uczestniczy w zajęciach w niepełnym wymiarze godzin, jak również studentów uczęszczających na zajęcia w pełnym wymiarze czasu pracy. Studenci, którzy wybierają ten program musi zakończyć stopniu uczestniczy w zajęciach w klasie miejscu St Cloud MBA. Wstęp do St Cloud bazie programu MBA nie obejmuje wstęp na zajęcia MBA w Maple Grove.

Dlaczego zarobić St Cloud State University MBA?


Cloud State University MBA daje liderami jutra przewagę konkurencyjną. Nasz program dostarcza umiejętności zarządzania, wiedzy technicznej i perspektywy globalnej, które są potrzebne do osiągnięcia sukcesu w szybko zmieniającym się świecie.

 • AACSB International akredytacji
 • Hands-on program nauczania, który w unikalny sposób łączy lekcjach z prawdziwymi wniosek świata
 • Wybitnych wykładowców z dr DBA lub JD stopni w jedną z głównych szkół wyższych
 • Innowacyjny plan, który pozwala zaocznych zarobić akredytowanych MBA w ciągu 2-3 lat (w zależności od wcześniejszego zakończenia I etapu zajęć)
 • Liczne możliwości, aby dostosować program stopniu za pośrednictwem obieralnych i stężenia

Międzynarodową akredytację AACSB


St Cloud State University MBA akredytowane po raz pierwszy w 1982 roku przez AACSB International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Program został ponownie akredytowane w 1988 r. i ponownie w 2000. Jesteśmy dumni, że rangi z University of Minnesota School Carlson, w University of Minnesota-Duluth, Minnesota State University i Mankato jak tylko programy AACCSB International MBA akredytowane w stanie Minnesota.

Cele


Cloud State University MBA łączy szeroko zakrojonej edukacji biznesowej z elastycznością skupić się na program studiów, który odzwierciedla własnych celów osobistych i talentów. Program przeznaczony jest do spełnienia następujących celów:

 • Podaj podstawowe narzędzia analityczne z różnych obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa, które są wymagane przez zarządzających do podejmowania decyzji;
 • Wspieranie umiejętności w zakresie kreatywności i rozwiązywania problemów;
 • Rozwijanie umiejętności w zakresie podejmowania decyzji etycznych, planowania i realizacji;
 • Zaszczepić pisemnej i ustnej umiejętności komunikacyjnych;
 • Foster kształcenia ustawicznego orientację wśród wykładowców i studentów oraz
 • Build dogłębnego zrozumienia dzisiejszej społecznej, środowiska politycznego i gospodarczego.

Stężenia i priorytetowe obszary


Studenci mogą wybrać do swoich zajęć fakultatywnych w wybranym stężeniu. stężenia Dziennik oferowane są w systemach informatycznych, ekonomii i zasobów ludzkich. Studenci mogą również dostosować program MBA przyjmując ich electives w obszarach takich jak nacisk e-commerce, zarządzanie operacjami, finansów i marketingu.

Program Wymagania


Program MBA jest podzielony na dwa etapy. Etap I obejmuje kursy podstawowe w obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa. Wnioskodawcy mogą spełniły niektórych lub wszystkich wymogów fazy I do poprzednich zajęć. Kursy składają się z fazy II 11 lub 12 poziom kursów podyplomowych (w zależności od tego, czy student wybiera w celu koncentracji), które podkreślają stosowania koncepcji biznesowych i narzędzi do podejmowania decyzji i opracowania strategii w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
26 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa