Master of Business Administration (MBA)

Eli Broad College of Business, Michigan State University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Business Administration (MBA)

Eli Broad College of Business, Michigan State University

OGÓLNE ZALETY

21 miesięcy w pełnym wymiarze czasu MBA na Broad College of Business wyposaża Cię całościowego zrozumienia szybkim tempie, wielokulturowego świata biznesu i wpaja roll-up-your-rękawy etyka pracy poszukiwane przez najlepszych pracodawców. Zespół dedykowany wydziału wyzwania studentów do rozwijania twórczych rozwiązań współczesnych realiów biznesowych w środowisku nauczania skoncentrowany zespół na jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie. Szerokie MBA skorzystać z:

 • Bezpośredni dostęp do naszych wybitnych wykładowców MBA
 • Wymagający program, który dotrzymuje kroku dzisiejszym szybko zmieniającym się klimat dla biznesu
 • Hands-on labs, które wzmacniają zdolność do rozwiązywania globalnych problemów biznesowych nauki

Szybkiej ścieżki do sukcesu

MBA z Broad College jest inwestycja, która ustawia cię na trajektorię w kierunku długoterminowej awansu zawodowego o wartości nie znajdziesz nigdzie indziej.

Broad MBA plasuje:

 • # 2 w narodzie dla zwrotu z inwestycji z 3,3 roku do spłaty, BusinessWeek
 • # 2 Sukces Placement (ranking US), Financial Times
 • # 4 sukces Placement (w rankingu globalnego), Financial Times
 • # 2 / logistyka łańcucha dostaw, US News and World Report

Edukacja z globalnym naciskiem

Kilka programów MBA zapewnić wielokulturowe środowisko uczenia się, które można znaleźć na Broad College. Kursy w świadomości biznesowej kulturowego przygotowania do dostosowania się do problemów, które pojawiają się w rozwijającej się na rynku światowym. Zagraniczni studenci stanowią jedną trzecią populacji studentów MBA, przynosząc cenne informacje i wiedzę o globalnych praktyk handlowych. Michigan State jest krajowym liderem w badaniu za granicą udziału wśród uczelni publicznych, zapewniając niezrównane możliwości odkrywania pierwszej ręki praktyk biznesowych i zwyczaje innych krajów.

Interaktywne, nauka empiryczna

Empiryczne możliwości kształcenia, które obejmują zawody przypadków, staże i praktyczne laboratoria pozwalają wykazać swoją wiedzę w kontekstach rzeczywistych. Broad College kładzie duży nacisk na symulowanie autentycznych scenariuszy biznesowych i uczy skutecznych sposobów wpływania na decyzje.

Usługi zorientowane na wyniki piłkarza

Broad College szczyci się nasz wskaźnik zatrudnienia. Najlepiej w rankingu Usługi Centrum Kariery szkoły utrzymuje znakomitą opinią wśród studentów i rekruterów korporacyjnych, którzy wracają co roku zatrudnić utalentowanych Broad MBA. Studenci mają wiele możliwości w ciągu roku, aby spełnić najwyższe rekrutację, sieci z dedykowanym bazy absolwentów szkoły, a wywiad z najlepszych firm zwiedzanie kampusu.

Akademicy

Na Broad School, nie wierzymy w jeden rozmiar dla wszystkich MBA. Masz elastycznego kształtowania programu, który zawiera indywidualne interesy i wiele empirycznych możliwości kształcenia, które daje przewagę konkurencyjną. Wybór stężenia dalej rozwija swoje umiejętności biznesowych w specjalistycznej dziedzinie. Szeroki program MBA w pełnym wymiarze czasu przygotowuje do wszystkich poziomach zarządzania w organizacji. Opuścisz z pełnego zrozumienia strategicznego pozycjonowania firmy, jej łańcucha wartości i jak działalność gospodarcza przyczynia się do ogólnej wydajności. Nasza siła naukowa pochodzi z unikalnej kombinacji:

 • Treści programowych MSU MBA
 • Empiryczne techniki uczenia się
 • Bardzo akredytowanych MBA Wydział MSU
 • Międzynarodowy nacisk na inicjatywy globalne

Szerokie Full-Time MBA to najlepsza inwestycja dostępna. Nasi absolwenci zobaczyć natychmiastowy zwrot, nie tylko na czas i koszty, ale także na studiach podyplomowych zatrudnienia i długoterminowego rozwoju.

Rekrutacja

Na Broad School, naszym celem jest pomóc Ci osiągnąć najlepszy możliwy zwrot z doświadczenia MSU Full-Time MBA. Jako jeden z czołowych programów MBA w Michigan i narodu, jesteśmy dumni z ourFull-Time MBA Międzynarodowej Wspólnoty i reputację edukacji MBA, którzy rozumieją globalnego biznesu i są gotowi i chętni, aby przyczynić się od pierwszego dnia. Zachęcamy do udziału w jednej z naszych MSU MBA REKRUTACYJNY aby dowiedzieć się więcej o tym, co nasz program Full-Time MBA ma do zaoferowania. Jeśli to możliwe, podłącz się z nami w Twojej okolicy, aby ustalić, czy Broad jest dobrym rozwiązaniem.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
21 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
42,135 USD
z państwa i międzynarodowych, 27.191 USD w-stanie
Locations
Stany Zjednoczone - Lansing, Michigan
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - Lansing, Michigan
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą