Przeczytaj oficjalny opis

MBA Wake Forest dla profesjonalistów pracujących

W programie MBA w niepełnym wymiarze czasu Wake Forest, wszyscy nasi uczniowie są zapracowani roboczych. Jako jeden z najlepszych programów MBA w niepełnym wymiarze czasu pracy w kraju, nasz program jest znany ze swojej jakości i intensywności uprawy indywidualnej doskonałości poprzez pracę zespołową, charakteru i napędu osobistego. Stopień opcje obejmują program wieczór w głównym kampusie w Winston-Salem lub wieczorem i sobotę programów w naszym prawie Charlotte Center w samym sercu Uptown.

Brian Kay - Dlaczego łazienka z WFU School of Business na Vimeo.

MBA, które nie przerywają swoją karierę Z programów lockstep oferowane dwa dni w tygodniu lub w soboty, można przejść ze swoimi kolegami i absolwenta jako kohorty. Program pozwala wniknąć głęboko do finansów, operacji, marketingu, przedsiębiorczości i technologii informacyjnej, podczas gładzenia zrozumienie istotnych powiązań między tymi dyscyplinami. Użyj fakultatywnymi dostosować swoje interesy i cele.

Zastosuj lekcje w pracy następnego dnia

Celowo zaprojektowaliśmy program MBA w niepełnym wymiarze godzin, aby zatrzeć granicę pomiędzy klasie i miejscu pracy. Poprzez odpowiednie studia przypadków i praktycznych zastosowań koncepcji, nasi studenci zbadania aktualnych problemów biznesowych, a jednocześnie realizować swoją edukację w projektach rzeczywistych.

Conquer limitów osobowych poprzez wspólnych wyzwań

Zrozumienie wartości pracy zespołowej jest niezbędne do udanej kariery. studentów MBA pracy w grupach współpracy w czasie trwania programu. Uczenie się rozwijać w ustawieniu drużyny opartej z rówieśnikami z różnych środowisk i branż przygotowuje do programu Excel w globalnej gospodarce dziś.

Zanurz się w kameralnym środowisku nauczania

Nasz program MBA w niepełnym wymiarze czasu wykuwa zgranym interakcje pracy grupowej bilans z indywidualnych osiągnięć. Kute ze sobą rygorystyczne wyzwania absolwentów z obligacji ustawicznego, rozwoju ich profesjonalnej sieci za pośrednictwem naszego podejścia zespołowych do edukacji.

Ucz się od rzeczywistych liderów biznesu

Nasz wydział wiemy z doświadczenia, co sprawia, że ​​biznes się uda, albo nie. Łącząc wyróżnienie akademickie ze sprawdzonymi świadomości biznesowej, nasi nauczyciele skręcić uczenia się świata rzeczywistego sukcesu 75% naszych profesorów o międzynarodowej doradztwo, nauczanie, ani doświadczenia badawczego, a ponad jedna trzecia odbyciu w zarządach lub jako CEO.

Przyciągnąć wiodących pracodawców

Połączenie biznesu z kierownictwem doświadczonych i charakteru, nasi absolwenci mają umiejętności, aby rozwijać swoją karierę w swoich obecnych organizacji lub wylądować pozycję w nowej firmie lub branży. Najlepsze korporacje zatrudniające absolwentów ostatnich Wake Las MBA m.in. Bank of America, Marriott International, Merrill Lynch, BB & T, PepsiCo, Wells Fargo Advisors i Time Warner Cable, żeby wymienić tylko kilka.

Ucz się od swojego trenera kariery

Nasze Centrum Gotowości & Market zatrudnienia oferuje poradnictwo zawodowe jeden-na-jeden z korzyści, które trwają długo po ukończeniu studiów. Będziesz mieć bezpośredni dostęp do cennych wskazówek doświadczonego doradcy, który jest indywidualnie dopasowane do ciebie, uzbrojeniu Ci szerszego zestawu narzędzi do nauki, rozwoju i sukcesu.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Wake Forest University - School of Business
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
38,415 USD
Roczny kurs (3 semestry)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Gru 15, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Data końcowa
Sie 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Data końcowa
Sie 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 16, 2019
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Sie 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Gru 15, 2019