Master of Business Administration (MBA)

University of the Virgin Islands

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Business Administration (MBA)

University of the Virgin Islands

MBA

Master of Business programu Administration (MBA) ma na celu przygotowanie uczniów do przywództwa i zarządzania karierą na wszystkich poziomach i funkcji rządu, w agencjach pracy społecznej iw środowisku biznesowym oraz zapewnienie dobrze wykwalifikowanych absolwentów, którzy są zmotywowani do poszukiwania długoterminowe przywództwa i zarządzania kariery w publicznych i prywatnych sektorach biznesu.


Program składa się z kursów podstawowych, które są wymagane do ukończenia studiów i zajęć fakultatywnych. Studenci uczestniczą w specjalistycznych kursów odzwierciedlające obawy o ich szczególnym obszarze zainteresowania.


Program składa się z trzech podstawowych dziedzinach naukowych: kursy podstawowe, które są wymagane do ukończenia studiów, zajęć fakultatywnych, a opcja teza.

Wartości i oczekiwania

Szkoła Biznesu chce być niezapomnianym przeżyciem dla studentów, wykładowców, pracowników, administratorów oraz wszystkich składników możemy dotknąć. Istotą Szkoła Biznesu doświadczenia emanuje z fundamencie podstawowych wartości i oczekiwań, które są charakterystyczne tylko w pasji i szczerości, w którym są przechowywane. Krytyczne elementy naszych podstawowych wartości to:


Nauczać i uczyć


Wierzymy, że każdy School of Student Przedsiębiorca ma prawo do najlepszych doświadczeń dydaktycznych, że dostępne środki mogą zapewnić, aby promować i wspierać uczenie się. Doświadczenie nauczania obejmie szereg metod i sposobów, które są stymulujących, prowadzących i odpowiednich do unikalnych potrzeb poszczególnych uczniów. W tym celu, School of Business będzie wykorzystywać swoje zasoby w celu zapewnienia, że ​​tylko najlepiej wyszkolony i wyposażony wydziału wchodzi swoje sale lekcyjne oraz zapewnienie odpowiedniego wsparcia, które uzupełnia wszelkie możliwe do zidentyfikowania braków. Głównym celem tych wejść będą się na nauce, a nie tylko z punktu widzenia naukowego, ale z dłuższej perspektywie, że studenci będą uczyć się, jak się uczyć i być niezależne odkrywców i twórców wiedzy. Nauka będzie wzajemna, występujące równocześnie wraz studentów i wykładowców wymiarach. Wydział nauczą poprzez badania i bezpośredniej informacji zwrotnej od uczniów, w jaki sposób sprawić, aby doświadczenie nauczania-uczenia się niezapomniany.


Student Success


Jesteśmy zaangażowani w promowanie i świętować sukces studentów bez utraty jakości. Wydział pomoże uczniom określone i dążyć do realistycznych celów i stworzyć środowisko, które ułatwia i żywi zobowiązanie do sukcesu.


Student Zatrudnienie i odpowiedzialność społeczna


Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia, że ​​na ukończeniu programu studiów, studenci będą mieli wiedzę, zdolności i umiejętności, które zwiększą ich szanse na zatrudnienie i świadomość swoich zobowiązań do ich społeczeństw poprzez wolontariat i usług.


Przygotowanie do studiów podyplomowych i kształcenia ustawicznego


Jesteśmy zobowiązani do układania trwałą podstawę dla studiów podyplomowych i inkubację wartość kształcenia ustawicznego w rozszerzającym klimatu globalnego handlu i konkurencji.


Doradztwo i Mentorship


Uważamy, że najlepszą drogą do sukcesu ucznia jest ostrożne i terminowe rady poparte spójnym mentoringu. Szkoła jest zobowiązana do przyjęcia najlepsze podejście do studenta rozwagę odpowiednim do naszego profilu i potrzeb uczniów. W razie konieczności, School of Business nawiąże Mentorship doświadczeń dla studentów, którzy są zagrożonej.


jakość usług


Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia możliwie najlepszych usług dla studentów, wykładowców, pracowników i wszystkich naszych wyborców. W tym celu School of Business będą mieć jasne wyobrażenie o którym jego składniki są i opracowania i przyjęcia dopuszczalnych standardów usług wyrażoną w karcie serwisowej.


Profesjonalizm


Będziemy wspierać zaangażowanie przykładem profesjonalizmu, a także poprzez przyjęcie standardów mających zastosowanie do studentów, wykładowców i pracowników. Szkoła Biznesu będzie zaszczepić punktualność, organizację, kompetencje i zaangażowanie w doskonałej jakości we wszystkich działaniach. W tym celu, School of Business zainwestuje w programie rozwoju dla wykładowców i pracowników, tak aby mogli z kolei dostarczają skutecznych modeli dla studentów.


praktykami etycznymi


Jesteśmy zaangażowani w promowanie zakorzenionej świadomości etycznej i praktyki studentów, wykładowców i pracowników. Standardy i oczekiwania zostaną ustalone w drodze dyskusji i wzmocniony na każdym poziomie Niezależnie od rangi i pozycji.


Przezroczystość


Jesteśmy zobowiązani do przejrzystości we wszystkich działaniach, które nie naruszają prawa do prywatności studentów, wykładowców i pracowników. W tym celu wszystkie składniki będą mieli okazję obejrzeć i skomentować odpowiedniej Divisional informacji w odpowiednim czasie.


Dane Driven Podejmowanie decyzji


Jesteśmy zaangażowani w proces decyzyjny opiera się na danych ilościowych i jakościowych. Dane mogą być okresowo zabezpieczone przed skanów środowiska oraz ocenach wewnętrznych i zewnętrznych działań, systemów i procesów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Charlotte Amalie, St. Thomas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Charlotte Amalie, St. Thomas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates