MBA to 39 godzin kredytowych, które mogą być uzupełnione w zaledwie pięć terminów. Ze względu na indywidualny charakter programu studenci mogą odbywać zajęcia we własnym tempie, więc rzeczywisty czas zakończenia kursu zależy od stopnia ucznia.

Dobrze zaokrąglony program nauczania ...


Nasz program MBA z ścieżką Koncentracja ma na celu pomóc Ci nauczyć się trudnych i miękkich umiejętności, które pomogą Ci zarządzać organizacją w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym.


Możesz wybrać spośród 12 stężeń lub dostosować swój program za pomocą opcji Cross-Functional .

Program MBA jest podzielony na trzy główne obszary:


• Core Value Creation (15 godzin kredytowych)
• Stężenie / przedmioty elektrotechniczne (15 godzin kredytowych)
• Zintegrowany Core Zaawansowany (9 godzin kredytowych)

Wszystkie podstawowe kursy, a także wiele kursów wybranych do wyboru są oferowane w formatach onground lub online, z wieloma oferowanymi w hybrydowym (mieszanym formacie), co daje możliwość łączenia formatów kursów w oparciu o własne preferencje lub harmonogramy podróży / pracy. Kursy wieczorne oferowane są w weekendy i / lub weekendy, dając uczniom możliwość zaplanowania zajęć w trakcie ich zajętego życia. Dzięki kursom online nigdy nie musisz wchodzić na lekcje, aby można było zakończyć program z dowolnego miejsca na świecie.

Graduate School of Management korzysta z systemu trymestru, z jesienią, wiosną i latem. Dzięki klasom całorocznym i wielu punktom wyjścia każdy semestr, studenci mogą wybierać spośród 12 tygodni, 6 tygodni, intensywnych lub intermesterskich.

Dla ludzi ze wszystkich środowisk ...

Od inżynierów po księgowych do menedżerów IT, a nawet osób z wykształcenia humanistycznego, nasz program przeznaczony jest dla profesjonalistów z różnych środowisk akademickich i biznesowych na całym świecie. Różnorodność tła zapewnia bogatsze doświadczenie w nauce i profesjonalną sieć.

Z życiem i wysokimi oczekiwaniami ...

University of Dallas był jedną z pierwszych szkół w Stanach Zjednoczonych, aby stworzyć program MBA z profesjonalistami pracującymi na uwadze. Od 1966 r. Koncentrujemy się na zapewnieniu wygody i elastyczności naszym studentom, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości, praktycznych doświadczeń w zakresie uczenia się poprzez wskazówki doświadczonych w tej dziedzinie doświadczonych profesorów oraz studia przypadków i projekty takie jak Capstone Experience.

Doświadczenie Capstone Experience to ostatnia klasa dla każdego studenta MBA i jest to rzeczywisty, praktyczny projekt konsultingowy wymagający klienta, który został ukończony od początku do końca z prawdziwym klientem na świecie. W przeszłości klienci zawierali firmy tak różnorodne jak Dallas Mavericks, Lehigh Hanson i Big Brothers / Big Sisters.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University of Dallas College of Business »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
584 USD
za godzinę kredytowej
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa