Master of Business Administration (MBA)

Empire State College, State University of New York

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Business Administration (MBA)

Empire State College, State University of New York

Program Master of Business Administration przeznaczony jest dla początkujących i średniozaawansowanych menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności analityczne, podejmowania decyzji i komunikacji w złożonych środowiskach organizacyjnych. Nasi studenci są dojrzali, zmotywowani dorośli szukają studiów magisterskich, dostosowanych do ich doświadczenia i doświadczenia. Reprezentują osoby w sektorach o celu zarobkowym i nienastawionym na zysk, które chcą wnieść znaczące wkłady do swoich organizacji i przyjmować większą odpowiedzialność w zakresie zarządzania.

Absolwent Kredytu Wcześniejszej Nauki

W tym 48-kredytowym programie będziesz studiował kadrę zarządzającą i rozwinął umiejętności przywódcze oraz ukończył 16 kursów trzyletnich, które reprezentują główne obszary funkcjonalne zarządzania. Być może już zdobyłeś już cenną wiedzę z dotychczasowego doświadczenia w zarządzaniu. Dzięki ocenom akademickim możesz zarobić na ośmiu z 16 obszarów treści.

Te osiem dziedzin obejmuje: rachunkowość i finanse, podejmowanie decyzji menedżerskich, ekonomii zarządzania, systemów informacyjnych zarządzania, zarządzania operacyjnego, zarządzania marketingowego, systemów i zachowań człowieka oraz zarządzania wysoką wydajnością.

Skuteczni kandydaci do programu mają przynieść wiedzę na wysokim szczeblu z ich doświadczeń. Na ogół uczniowie zarabiają 6-12 kredytów lub do 24 punktów.

Elastyczne Studium Online

Ukończysz pracę w programie MBA głównie poprzez kursy online. Ten format zapewnia dużą elastyczność i interaktywność, umożliwiając współpracę z instruktorem, mentorem wykładowców i innymi studentami w czasach, które są dla Ciebie najbardziej wygodne. Ponadto udostępnia pełen zakres dostępnych zasobów akademickich kursu o każdej porze dnia i tygodnia.

Obejmuje to wszystkie informacje o kursie, obszary dyskusyjne, dostęp do pełnych zasobów bibliotek internetowych oraz ulepszenia "high end", w tym samooceny, symulacje i modelowanie (w stosownych przypadkach).

Rezydencje: Twoja szansa na sieć, współpraca i nauka

Trzy krótkotrwałe ogólnokrajowe rezydencje przynoszą studentom i wykładowcom razem dwa dni. W tych rezydencjach masz okazję poznać i współdziałać z innymi studentami MBA z całego kraju i kraju. Rezydencje oferują możliwość kontaktu twarzą w twarz z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach akademickich i zawodowych oraz z wydziałem MBA.

Doświadczenia rezydentów uzupełniają kursy online w tych dziedzinach, w których interakcje indywidualne i grupowe zwiększają uczenie się uczniów, od rozwijania umiejętności pracy zespołowej i prezentacji ustnych.

Rezydencje są połączone z dwoma kursami na początku Twojego programu: Skanowanie środowiska biznesowego i ocena i rozwój wykonawczy, zarządzanie menedżerskie (w połowie programu) oraz strategiczne przywództwo kierownicze (na zakończenie programu). W ostatniej rezydencji przedstawia się końcowy projekt Twojego programu.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Stany Zjednoczone - Saratoga Springs, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Saratoga Springs, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą