Master of Business Administration (MBA)

Informacje ogólne

Opis programu

Program Master of Business Administration przeznaczony jest dla początkujących i średniozaawansowanych menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności analityczne, podejmowania decyzji i komunikacji w złożonych środowiskach organizacyjnych. Nasi studenci są dojrzali, zmotywowani dorośli szukają studiów magisterskich, dostosowanych do ich doświadczenia i doświadczenia. Reprezentują osoby w sektorach o celu zarobkowym i nienastawionym na zysk, które chcą wnieść znaczące wkłady do swoich organizacji i przyjmować większą odpowiedzialność w zakresie zarządzania.

Absolwent Kredytu Wcześniejszej Nauki

W tym 48-kredytowym programie będziesz studiował kadrę zarządzającą i rozwinął umiejętności przywódcze oraz ukończył 16 kursów trzyletnich, które reprezentują główne obszary funkcjonalne zarządzania. Być może już zdobyłeś już cenną wiedzę z dotychczasowego doświadczenia w zarządzaniu. Dzięki ocenom akademickim możesz zarobić na ośmiu z 16 obszarów treści.

Te osiem dziedzin obejmuje: rachunkowość i finanse, podejmowanie decyzji menedżerskich, ekonomii zarządzania, systemów informacyjnych zarządzania, zarządzania operacyjnego, zarządzania marketingowego, systemów i zachowań człowieka oraz zarządzania wysoką wydajnością.

Skuteczni kandydaci do programu mają przynieść wiedzę na wysokim szczeblu z ich doświadczeń. Na ogół uczniowie zarabiają 6-12 kredytów lub do 24 punktów.

Elastyczne Studium Online

Ukończysz pracę w programie MBA głównie poprzez kursy online. Ten format zapewnia dużą elastyczność i interaktywność, umożliwiając współpracę z instruktorem, mentorem wykładowców i innymi studentami w czasach, które są dla Ciebie najbardziej wygodne. Ponadto udostępnia pełen zakres dostępnych zasobów akademickich kursu o każdej porze dnia i tygodnia.

Obejmuje to wszystkie informacje o kursie, obszary dyskusyjne, dostęp do pełnych zasobów bibliotek internetowych oraz ulepszenia "high end", w tym samooceny, symulacje i modelowanie (w stosownych przypadkach).

Rezydencje: Twoja szansa na sieć, współpraca i nauka

Trzy krótkotrwałe ogólnokrajowe rezydencje przynoszą studentom i wykładowcom razem dwa dni. W tych rezydencjach masz okazję poznać i współdziałać z innymi studentami MBA z całego kraju i kraju. Rezydencje oferują możliwość kontaktu twarzą w twarz z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach akademickich i zawodowych oraz z wydziałem MBA.

Doświadczenia rezydentów uzupełniają kursy online w tych dziedzinach, w których interakcje indywidualne i grupowe zwiększają uczenie się uczniów, od rozwijania umiejętności pracy zespołowej i prezentacji ustnych.

Rezydencje są połączone z dwoma kursami na początku Twojego programu: Skanowanie środowiska biznesowego i ocena i rozwój wykonawczy, zarządzanie menedżerskie (w połowie programu) oraz strategiczne przywództwo kierownicze (na zakończenie programu). W ostatniej rezydencji przedstawia się końcowy projekt Twojego programu.Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Założona w 1971 roku, Empire State College, State University of New York, jest jedną z uczelni 13 kolegiów sztuki i nauki, akredytowane przez Bliski członkowskie Komisji o szkolnictwie wyższym. Jesteś ... Czytaj więcej

Założona w 1971 roku, Empire State College, State University of New York, jest jedną z uczelni 13 kolegiów sztuki i nauki, akredytowane przez Bliski członkowskie Komisji o szkolnictwie wyższym. Jesteśmy zaprojektowany by służyć dorosłych realizacji stowarzyszonej, licencjackich i magisterskich. Uczelnia oferuje niedrogie, stopnie SUNY na miejscu w 35 miejscach w stanie Nowy Jork i za granicą, jak również całkowicie online. &nbsp Ty wybierasz jak, kiedy i gdzie będziesz studiować. Kiedy odbywają się kursy na Empire State College, jesteś wśród 17.000 dorosłych podawane corocznie przez kolegium. &nbsp Oferujemy: Affordable SUNY naukę Stopnie, które mogą być dostosowane do Twojego wykształcenia, kariery i osobistych celów Jasny proces oceny i udzielania kredytów na studia na poziomie nauczania w pracy i doświadczenia życiowego Niezależny program studiów, prowadzony przez wybitnych mentorów SUNY wydziału, który pozwala na badanie w Twojej wygody "Transfer-friendly" polityki Student online biblioteki i badania zasobów W ostatnich badaniach SUNY student, Empire State College konsekwentnie szeregach # 1 w satysfakcji studentów. Nasze studia są liderzy branży z ponad 300 kursów. &nbsp Nasze 53.000 absolwentów dumni, że ich stopnie są aktualne, odpowiednie i atrakcyjnych, często prowadzące do promocji zatrudnienia nowych lub studiów magisterskich. Pokaż mniej
Saratoga Springs