Master of Business Administration (MBA)

Informacje ogólne

Opis programu

Magister zarządzania (MBA)

MBA zawsze był znany jako ogólny stopień zarządzania, dając dodatkowy wzrost do wznowienia. W obecnym, bardzo konkurencyjnym rynku pracy, gdzie umiejętności nie są już głównym towarem, coraz więcej pracowników uważa za konieczne, aby mieć tytuł MBA.


Jako jeden z nielicznych uczelni z Malezji, które specjalizują się w edukacji w trybie podwójnym, uznajemy elastyczność wymaganą do zarabiania zarobkowego przez dorosłych. MBA AeU jest programem 2-letnim, z jednym weekendem w miesiącu dla samouczków, wspieranych przez materiały edukacyjne online i wysokiej jakości program nauczania. Dostępne są także proste systemy płatności.


Akredytowany program [3] przez Malaysian Qualification Agency (MQA) [4], Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.


NAJWAŻNIEJSZE


• Program częściowy, który można wykonać w ciągu 2 lat.

• Obszary specjalizacji i specjalizacji pozwalają studentom na uzyskanie najnowszych strategii i wiedzy, które można łatwo zastosować w miejscu pracy.

• Egzaminy trwają trzy miesiące, ale jeśli uważasz, że nie jesteś gotowy, możesz zdecydować o odroczeniu i kontynuowaniu w późniejszym terminie.


WYMAGANIA WSTĘPNE


• stopień licencjata z wyróżnieniem w odpowiednim obszarze LUB

• Bachelor's Degree w innych dziedzinach uznanych przez Senat AeU OR

• kwalifikacje Open Entry uznane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego Malezja

• mieć co najmniej 35 lat

• Posiada STPM / Matriculation / Diploma lub jego odpowiednik

• dostarczyć dowodów na doświadczenie w zakresie wcześniejszego uczenia się i / lub wiedzy istotnej dla programu

• Inne kwalifikacje uznane przez senat AeU


SZYBKIE FAKTY


Tryby nauki :

  • Part Time
  • Blended learning

Czas trwania : od 18 do 20 miesięcy

Liczba semestrów : 5 (1 semestr: 4 miesiące)

Liczba tematów : 11 + 1 dokument projektu


Częstotliwość samouczków : Raz w miesiącu - sobota i niedziela z 1 ćwiczeniami na każdy podmiot (po 3 godziny po 20 minut)


Klasyfikacja :

  • Zadanie 1 20%
  • Zadanie 2 40%
  • Egzamin końcowy 40%

Akredytacja MQA : A 9102 (pełna Akredytacja)


EPF i HRDF są zastrzeżone : TAK


WYNIKI NAUKI


• Promowanie ogólnego zrozumienia i umiejętności korzystania z umiejętności w zakresie kompleksowego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i stosowania nowoczesnych metod zarządzania strategicznego.

• Przygotuj uczniów do awansu na wyższe kierownictwo i kierownictwo. Studenci otrzymają wszechstronną podstawę w podstawowych umiejętnościach i technikach zarządzania.

• Udało się zastosować zaawansowane narzędzia do inteligentnego podejmowania decyzji w różnorodnych ustawieniach.

• Dostarczyć studentom treści, budując tym samym kompetencje wspierające ich rozwój jako skuteczni menedżerowie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Asia e University (AEU) jest dual-mode (mieszkalnych w pełnym wymiarze czasu i nauki online na odległość), międzynarodowy zestaw uniwersytet w Azji, przez Azjatów dla Azji pod Dialogu Azji Współpracy ... Czytaj więcej

Asia e University (AEU) jest dual-mode (mieszkalnych w pełnym wymiarze czasu i nauki online na odległość), międzynarodowy zestaw uniwersytet w Azji, przez Azjatów dla Azji pod Dialogu Azji Współpracy (ACD). Jej powstanie jest inicjatywą Malezji, jako źródło napędu do nauki w trybie podwójnym, przy wsparciu 31 ACD krajów członkowskich, jak potwierdzono w Islamabadzie 2005 i Doha 2006 ACD spotkań ministerialnych. AEU współpracuje ze światowymi instytucjami edukacyjnymi zaoferować jakości, niedrogie i programy rynkowe poprzez e-learning. Nasze programy transgraniczne i cross-kultury przyciągnęły dużą liczbę doktorantów z całego świata. AEU jest również głównym ułatwiającym azjatyckiej Systemu Transferu Punktów (akty) - wzajemne akredytacja programów akademickich wśród azjatyckich instytucji edukacyjnych. Aktów jest częścią działań CSR AEU jest w zwężenie wykluczenia cyfrowego wśród społeczności azjatyckich. Koncentruje się na zindywidualizowanego nauczania na żądanie, AEU kształci specjalistów w poszukiwaniu elastyczności, innowacyjności i kreatywności pracy w ich potrzebach edukacyjnych. Wizja Aby być liderem i wiodącym węzłem edukacyjny w promocji tanich i jakości kształcenia w trybie Dual Azji. Misja Do pracy we współpracy z uniwersytetami, instytucjami i korporacji, czerpiąc z ich zbiorowej wiedzy, prestiżu i zasobów w celu zapewnienia jakości szkolnictwa wyższego i kształcenia ustawicznego. Cele Zapewnienie programów akademickich o międzynarodowej reputacji poprzez wykorzystanie wiedzy i prestiżu instytucji współpracujących. Zapewnić studentom dostęp do istotnych, niedrogie, ekonomiczne, elastyczne edukacji i programów szkoleniowych. Opracowanie odpowiednich strategii pedagogicznych i technologii w celu wzmocnienia krytycznego myślenia uczniów, zdolności twórczych i umiejętności komunikacyjnych. Upewnij się, że wszystkie programy i kursy spełniają standardy jakości ustanowiony w polityce i standardowych najlepszych praktyk e-learningu wśród instytucji członkowskich. Podstawowe wartości Empowerment: Budzimy zaufanie i pielęgnować obowiązków w celu tworzenia wartości dla naszych klientów Doskonałość: Dążymy do programu Excel w naszych usług i są zobowiązane do ciągłego doskonalenia Integralność: Dążymy do utrzymania najwyższych standardów etycznych i profesjonalizmu Kreatywność: Stale poszukujemy nowych nowych i innowacyjnych sposobów, aby robić rzeczy Profesjonalizm: Mamy zaszczepić najwyższe standardy w wykonywaniu obowiązków i zadań, Pokaż mniej