Przeczytaj oficjalny opis

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej poszukiwanych ukończeniu studiów podyplomowych biznesu świecie i warunkiem wstępnym dla wielu najlepszych ról globalnych. MBA w Hadze Uniwersytetu Nauk Stosowanych będzie rozwijać swoją przedsiębiorczość, wiedzę i umiejętności strategicznych dla tych ambitnych ról wykonawczej i strategicznych. MBA uczy się w całości w języku angielskim, na świecie głównego języka biznesu. Z około 80 procent naszych studentów MBA z zagranicy i pracowników z różnych krajów, można zacząć rozwijać swoją międzynarodową sieć od pierwszego dnia. Ponieważ jesteśmy uniwersytet nauk stosowanych, a nie uniwersytet badawczy, masz gwarancję, praktyczne i przydatne, doświadczenia "prawdziwego życia" na MBA.

MBA w Hadze

Master of Business Administration w Hadze jest doskonałym sposobem, aby doskonalić swoje umiejętności biznesowych. MBA jest zarządzany w piaście międzynarodowych instytucji i firm. Międzynarodowe miasto pokoju, sprawiedliwości i bezpieczeństwa gospodarzem 80 organizacji wymiaru sprawiedliwości, a to miasto ONZ. Międzynarodowy Trybunał Jugosławii, Europol i Międzynarodowy Trybunał Karny też oparte są w Hadze. Istnieje około 300 międzynarodowych firm w zasięgu ręki studentów MBA "w tym największych międzynarodowych koncernów takich jak Shell, Siemens, KPN, Unilever i DSM.

Umiejętności i wiedzy MBA

Stała aktualizacja w celu odzwierciedlenia dynamiki świata biznesu, w niepełnym wymiarze czasu MBA jest do prędkości z najnowszymi trendami, zatrudnia najlepszych wykładowców i zawiera aktualne i odpowiednie studia przypadków. Studentów MBA zyska przewagę zawodową i głębokie zrozumienie świata biznesu przez czterech fazach MBA: zrozumienie, pogłębienie wiedzy, wdrażanie i integrację poprzez pracy dyplomowej. Na Master of Business Administration, będziesz pracować jako globalnego zespołu i rozwiązywania problemów zarządzania z twojej rozległej wiedzy na temat procesów biznesowych, ekonomii, marketingu i finansów.

Akredytacja MBA

MBA w Hadze Uniwersytetu Nauk Stosowanych jest najstarszym uznane MBA w Holandii w języku angielskim. MBA jest akredytowane przez Organizację Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO). MBA jest prowadzony przez Akademię Magisterów i kursy zawodowe (RPP).

MBA dla rąk na doświadczeniu

Podczas MBA dowiesz się, jak zastosować teorię biznesu true-to-life scenariuszy. Studentów MBA zwiedzania do studiów przypadku data i role, jak doradztwo konsultantów biznesowych z organizacji na ich problemy biznesowe w tym mistrzami. Umiejętności administracji biznesu i zarządzania są rdzeniem do rozwoju osobistego i zawodowego. MBA w niepełnym wymiarze godzin obejmuje "śruby" ekonomii, finansów, rachunkowości, zasobów ludzkich, marketingu, strategii i przedsiębiorczości.

Fakty

 • Typ wykształcenia: Profesjonalny Kurs Masters
 • Język wykładowy: angielski
 • Wymagania wstępne: Wyższe Higher edukacyjnych i co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego
 • Start: wrzesień 2017
 • Czas trwania: 24 miesięcy
 • Ilość dni wykładów: Minimum 2 wieczory w tygodniu, we wtorek i czwartek
 • Liczba godzin wykładowych: 7pm to 10pm
 • Badanie czasu: od 20 do 30 godzin tygodniowo
 • Kredyty: 60 ECTS
 • Koszty: € 18.500
 • Lokalizacja: Haga University of Applied Sciences
 • Akredytacja: Organizacja Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO)
 • Stopień: Master of Business Administration
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w The Hague University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lut 2020
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
18,950 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa