Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej poszukiwanych ukończeniu studiów podyplomowych biznesu świecie i warunkiem wstępnym dla wielu najlepszych ról globalnych. MBA w Hadze Uniwersytetu Nauk Stosowanych będzie rozwijać swoją przedsiębiorczość, wiedzę i umiejętności strategicznych dla tych ambitnych ról wykonawczej i strategicznych. MBA uczy się w całości w języku angielskim, na świecie głównego języka biznesu. Z około 80 procent naszych studentów MBA z zagranicy i pracowników z różnych krajów, można zacząć rozwijać swoją międzynarodową sieć od pierwszego dnia. Ponieważ jesteśmy uniwersytet nauk stosowanych, a nie uniwersytet badawczy, masz gwarancję, praktyczne i przydatne, doświadczenia "prawdziwego życia" na MBA.

MBA w Hadze

Master of Business Administration w Hadze jest doskonałym sposobem, aby doskonalić swoje umiejętności biznesowych. MBA jest zarządzany w piaście międzynarodowych instytucji i firm. Międzynarodowe miasto pokoju, sprawiedliwości i bezpieczeństwa gospodarzem 80 organizacji wymiaru sprawiedliwości, a to miasto ONZ. Międzynarodowy Trybunał Jugosławii, Europol i Międzynarodowy Trybunał Karny też oparte są w Hadze. Istnieje około 300 międzynarodowych firm w zasięgu ręki studentów MBA "w tym największych międzynarodowych koncernów takich jak Shell, Siemens, KPN, Unilever i DSM.

Umiejętności i wiedzy MBA

Stała aktualizacja w celu odzwierciedlenia dynamiki świata biznesu, w niepełnym wymiarze czasu MBA jest do prędkości z najnowszymi trendami, zatrudnia najlepszych wykładowców i zawiera aktualne i odpowiednie studia przypadków. Studentów MBA zyska przewagę zawodową i głębokie zrozumienie świata biznesu przez czterech fazach MBA: zrozumienie, pogłębienie wiedzy, wdrażanie i integrację poprzez pracy dyplomowej. Na Master of Business Administration, będziesz pracować jako globalnego zespołu i rozwiązywania problemów zarządzania z twojej rozległej wiedzy na temat procesów biznesowych, ekonomii, marketingu i finansów.

Akredytacja MBA

MBA w Hadze Uniwersytetu Nauk Stosowanych jest najstarszym uznane MBA w Holandii w języku angielskim. MBA jest akredytowane przez Organizację Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO). MBA jest prowadzony przez Akademię Magisterów i kursy zawodowe (RPP).

MBA dla rąk na doświadczeniu

Podczas MBA dowiesz się, jak zastosować teorię biznesu true-to-life scenariuszy. Studentów MBA zwiedzania do studiów przypadku data i role, jak doradztwo konsultantów biznesowych z organizacji na ich problemy biznesowe w tym mistrzami. Umiejętności administracji biznesu i zarządzania są rdzeniem do rozwoju osobistego i zawodowego. MBA w niepełnym wymiarze godzin obejmuje "śruby" ekonomii, finansów, rachunkowości, zasobów ludzkich, marketingu, strategii i przedsiębiorczości.

Fakty

 • Typ wykształcenia: Profesjonalny Kurs Masters
 • Język wykładowy: angielski
 • Wymagania wstępne: Wyższe Higher edukacyjnych i co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego
 • Start: wrzesień 2017
 • Czas trwania: 24 miesięcy
 • Ilość dni wykładów: Minimum 2 wieczory w tygodniu, we wtorek i czwartek
 • Liczba godzin wykładowych: 7pm to 10pm
 • Badanie czasu: od 20 do 30 godzin tygodniowo
 • Kredyty: 60 ECTS
 • Koszty: € 18.500
 • Lokalizacja: Haga University of Applied Sciences
 • Akredytacja: Organizacja Akredytacji Holandii i Flandrii (NVAO)
 • Stopień: Master of Business Administration
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w The Hague University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
18,950 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty