Magister Administracji Biznesowej (SHU MBA)

SHU MBA jest jednym z pierwszych programów MBA w Chinach zaangażowanych w program rozwoju dla całej osoby, obejmujący trzy kategorie modułów "Globalne lokalne i specyficzne umiejętności biznesowe", "Osobisty rozwój i przywództwo", akcja-nauka podkreśliła "karierę zawodową" . Kursy "Personal Development and Leadership" oraz kursy "Career Intelligence" w zakresie uczenia się w akcjach są uzgadniane jako obligatoryjne kredyty (około 30-40% z 60 kredytów ogółem) oprócz kursów Global Local Business Skills.

Glocal Excellence

Miejsce na górze


w 2009 r. , GLMBA, sztandarowy program SHU MBA, znalazł się najlepiej w Chinach wśród wszystkich programów MBA w grupie 5 i 6 z piątej i szóstej partii programów MBA w Chinach. SHU MBA może być pierwszym programem MBA w Chinach, koncentrując się na ramach przedmiotu GLOBAL LOCAL : poprzez włączenie standardów globalnych i myślenie w praktykę lokalną. SHU MBA korzysta z jego społecznego uznania i działań, aby udowodnić swoje pełne zaangażowanie w dostarczanie odpowiedzialnego nauczania, które będą dalej każdy z naszych bieżących i przyszłych studentów MBA.

Dlaczego SHU MBA?

Pionier Nowego MBA w ramach powierzonej misji
Aby uspokoić potrzeby edukacyjne Shanghai University i potrzeb talentów w Szanghaju, Centrum MBA w Szanghaju (SHU MBA) jest jednym z pionierów w globalnym i globalnym szkoleniu MBA w Chinach i na świecie. Od chwili powstania w 2004 r., Po przejściu od wybuchu transformacji, dążymy do stworzenia nowej generacji edukacji MBA poprzez unikalny i innowacyjny model nauczania. Zobowiązujemy się do naszej misji "Rozwijanie wybitnych osobistości na całym świecie i całej lokalnej społeczności, z którymi można zaufać i pracować (" Lokalny Lokalny 人才 ").


My w SHU MBA ufamy, że nasze wykształcenie MBA to więcej niż tylko doświadczenie w budowaniu wiedzy. To nie tylko kolekcja modeli matematycznych, faktów, danych i figurek, ale to podróż, która obejmuje umysł, ciało i ducha. W tym miejscu będziesz studiować kierownictwo społeczne i biznesowe, a co najważniejsze, to pokażesz. Przekształcisz się, co ostatecznie pozwoli Ci odpowiedzieć na pytanie: "Czego chcesz przyczynić się do biznesu i społeczności na całym świecie?"


Prawy Program, Prawą Osobę


Rozumiemy, że nie ma jednego programu MBA dostosowanego do każdego indywidualnego studenta. W ten sposób nasi kandydaci muszą zrozumieć przyszłe cele osobiste i zawodowe oraz misję życiową przed podjęciem studiów magisterskich na kierunku SHU , w tym Global Local MBA (GLMBA), Global Finance MBA (GFMBA) oraz Global Sustainability MBA (GSMBA) . Uznajemy również rosnący trend, że Chiny MBA Edukacji staje się bardziej konkurencyjny, ale również staje się bardziej dojrzały. Dlatego też przyjmujemy również aplikacje z zagranicy, aby przygotować nowe generacje światowej firmy i społeczności, które powinny również pomieścić wymianę Chin i jej wykształcenie MBA.

Praktyczna podróż na rzecz rozwoju kompetencji


SHU MBA ufa, że ​​skuteczna podróż edukacyjna MBA powinna być dobrze zaplanowanym i blokującym blokiem procesu tworzenia kompetencji w dynamicznych interakcjach między wykładami a zajęciami w klasie, a także symulowanymi działaniami edukacyjnymi i pozalekcyjnych inicjatywami uczniowskimi poza klubem poprzez związki studenckie, klub studencki rozwoju kariery (CDC Club), klub studencki wymiany globalnej (GE Club) oraz klub studencki na świecie i zrównoważony rozwój (klub GSR). Te naukowe podróże naszych studentów są wspierane i ułatwiane przez intymną współpracę z naszym wykładowcą, którzy są (i) nasi światowej klasy profesorowie, którzy przekraczają różne dyscypliny kampusu, oraz (ii) nasi wspólniczni pomocnicy tworzą doświadczeni pracownicy praktykujących z rzeczywistego świata.


Nasi Wybitni Absolwenci


SHU MBA spodziewa się po pełnym wysiłku na ukończeniu podróży edukacyjnej, nasi znakomici absolwenci studiów MBA powinni być wzbogaceni o "globalne umysły i wizję", "lokalne szacunki i działania", "integralność życia osobistego, biznesową i uczenia się" Profesjonalizm w globalnych miękkich umiejętnościach i specyficznej wiedzy zaspokajał specyficzne branże "," Przedsiębiorczość i innowacje poprzez silne zdolności rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań wielofunkcyjnych "oraz" Odpowiedzialne kierownictwo społeczności na rzecz lepszej i trwałej przyszłości dla rozwoju korporacyjnego i społecznego "na koniec edukacyjnej podróży SHU MBA.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa