Magister zarządzania przedsiębiorstwem (shu mba)

MBA Center and Global Management Education Institute, Shanghai University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister zarządzania przedsiębiorstwem (shu mba)

MBA Center and Global Management Education Institute, Shanghai University

Magister Administracji Biznesowej (SHU MBA)

SHU MBA jest jednym z pierwszych programów MBA w Chinach zaangażowanych w program rozwoju dla całej osoby, obejmujący trzy kategorie modułów "Globalne lokalne i specyficzne umiejętności biznesowe", "Osobisty rozwój i przywództwo", akcja-nauka podkreśliła "karierę zawodową" . Kursy "Personal Development and Leadership" oraz kursy "Career Intelligence" w zakresie uczenia się w akcjach są uzgadniane jako obligatoryjne kredyty (około 30-40% z 60 kredytów ogółem) oprócz kursów Global Local Business Skills.

Glocal Excellence

Miejsce na górze


w 2009 r. , GLMBA, sztandarowy program SHU MBA, znalazł się najlepiej w Chinach wśród wszystkich programów MBA w grupie 5 i 6 z piątej i szóstej partii programów MBA w Chinach. SHU MBA może być pierwszym programem MBA w Chinach, koncentrując się na ramach przedmiotu GLOBAL LOCAL : poprzez włączenie standardów globalnych i myślenie w praktykę lokalną. SHU MBA korzysta z jego społecznego uznania i działań, aby udowodnić swoje pełne zaangażowanie w dostarczanie odpowiedzialnego nauczania, które będą dalej każdy z naszych bieżących i przyszłych studentów MBA.

Dlaczego SHU MBA?

Pionier Nowego MBA w ramach powierzonej misji
Aby uspokoić potrzeby edukacyjne Shanghai University i potrzeb talentów w Szanghaju, Centrum MBA w Szanghaju (SHU MBA) jest jednym z pionierów w globalnym i globalnym szkoleniu MBA w Chinach i na świecie. Od chwili powstania w 2004 r., Po przejściu od wybuchu transformacji, dążymy do stworzenia nowej generacji edukacji MBA poprzez unikalny i innowacyjny model nauczania. Zobowiązujemy się do naszej misji "Rozwijanie wybitnych osobistości na całym świecie i całej lokalnej społeczności, z którymi można zaufać i pracować (" Lokalny Lokalny 人才 ").


My w SHU MBA ufamy, że nasze wykształcenie MBA to więcej niż tylko doświadczenie w budowaniu wiedzy. To nie tylko kolekcja modeli matematycznych, faktów, danych i figurek, ale to podróż, która obejmuje umysł, ciało i ducha. W tym miejscu będziesz studiować kierownictwo społeczne i biznesowe, a co najważniejsze, to pokażesz. Przekształcisz się, co ostatecznie pozwoli Ci odpowiedzieć na pytanie: "Czego chcesz przyczynić się do biznesu i społeczności na całym świecie?"


Prawy Program, Prawą Osobę


Rozumiemy, że nie ma jednego programu MBA dostosowanego do każdego indywidualnego studenta. W ten sposób nasi kandydaci muszą zrozumieć przyszłe cele osobiste i zawodowe oraz misję życiową przed podjęciem studiów magisterskich na kierunku SHU , w tym Global Local MBA (GLMBA), Global Finance MBA (GFMBA) oraz Global Sustainability MBA (GSMBA) . Uznajemy również rosnący trend, że Chiny MBA Edukacji staje się bardziej konkurencyjny, ale również staje się bardziej dojrzały. Dlatego też przyjmujemy również aplikacje z zagranicy, aby przygotować nowe generacje światowej firmy i społeczności, które powinny również pomieścić wymianę Chin i jej wykształcenie MBA.

Praktyczna podróż na rzecz rozwoju kompetencji


SHU MBA ufa, że ​​skuteczna podróż edukacyjna MBA powinna być dobrze zaplanowanym i blokującym blokiem procesu tworzenia kompetencji w dynamicznych interakcjach między wykładami a zajęciami w klasie, a także symulowanymi działaniami edukacyjnymi i pozalekcyjnych inicjatywami uczniowskimi poza klubem poprzez związki studenckie, klub studencki rozwoju kariery (CDC Club), klub studencki wymiany globalnej (GE Club) oraz klub studencki na świecie i zrównoważony rozwój (klub GSR). Te naukowe podróże naszych studentów są wspierane i ułatwiane przez intymną współpracę z naszym wykładowcą, którzy są (i) nasi światowej klasy profesorowie, którzy przekraczają różne dyscypliny kampusu, oraz (ii) nasi wspólniczni pomocnicy tworzą doświadczeni pracownicy praktykujących z rzeczywistego świata.


Nasi Wybitni Absolwenci


SHU MBA spodziewa się po pełnym wysiłku na ukończeniu podróży edukacyjnej, nasi znakomici absolwenci studiów MBA powinni być wzbogaceni o "globalne umysły i wizję", "lokalne szacunki i działania", "integralność życia osobistego, biznesową i uczenia się" Profesjonalizm w globalnych miękkich umiejętnościach i specyficznej wiedzy zaspokajał specyficzne branże "," Przedsiębiorczość i innowacje poprzez silne zdolności rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań wielofunkcyjnych "oraz" Odpowiedzialne kierownictwo społeczności na rzecz lepszej i trwałej przyszłości dla rozwoju korporacyjnego i społecznego "na koniec edukacyjnej podróży SHU MBA.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Chiny - Shanghai, Shanghai
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Shanghai, Shanghai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą