Magister nauki w pielęgniarstwie - magister administracji biznesu

Godbold Graduate School of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister nauki w pielęgniarstwie - magister administracji biznesu

Godbold Graduate School of Business

Magister nauk przyrodniczych - magister administracji biznesu


Program MSN / MBA podwójny stopień jest 63-semestr-godzinny program. Ten interdyscyplinarny program łączy w sobie przywództwo pielęgniarskie z wiedzą na temat umiejętności biznesowych i menedżerskich.


Program nauczania akademickiego dla MSN / MBA


Studenci z podwójnym stopniem muszą ubiegać się o przyjęcie na Graduate School oraz Graduate School of Business, zgodnie z wymaganiami przyjęć odpowiednich programów i być zaakceptowani dla każdego w celu podjęcia obu stopni. Ponadto, gdy polityka akademicka i standardy różnią się między dwiema szkołami, zasady i standardy odpowiedniej szkoły mają zastosowanie do odpowiedniej części stopnia podwójnego. Kandydaci na podwójny stopień muszą wypełnić wymagania dla obu stopni przed ukończeniem studiów.


Jeśli dana osoba ukończyła stopień MBA i chce zdobyć stopień MBA / MBA, musi wypełnić piętnaście godzin od rdzenia MSN, sześciogodzinne stężenie administracji pielęgniarskiej i dwanaście godzin od doświadczenia Capstone.


Jeśli dana osoba uzyska stopień MSN w administracji pielęgniarskiej i chce zdobyć stopień MBA / MBA, musi wypełnić trzydziestu godzin kursów podstawowych MBA, oprócz trzech godzin kursów MBA zakończonych już w ramach programu MSN.


Jeśli student zdecyduje się nie realizować jednego z stopni do ukończenia, będzie on odpowiedzialny za płacenie jakiejkolwiek różnicy w stawce za kurs rzeczywiście opłacanych w oparciu o podwójne wykształcenie i stawki, które byłyby opłata za kursy stosowane w wybranym stopniu. Student będzie również odpowiedzialny za zwrot wszelkich stypendiów lub dotacji otrzymanych w oparciu o podwójny stopień, za który student nie byłby uprawniony na podstawie wybranego stopnia. Przed uzyskaniem przez studenta wybranego stopnia wymagane jest spełnienie dodatkowych zobowiązań finansowych. W żadnym przypadku Uniwersytet nie zwróci pieniędzy, gdy student zdecyduje się na podwójny program studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Boiling Springs, North Carolina
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Boiling Springs, North Carolina
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą