Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zarabiaj MBA i przygotuj się na przyszłość w finansach
Colangelo College of Grand Canyon University "Master of Business Administration (MBA) z naciskiem na finanse przygotowuje profesjonalistów do kariery w zakresie przywództwa i zarządzania. Wspieraj swoją wiedzę o inwestycjach i strategiach finansowych z zaawansowanymi zajęciami w zarządzaniu, organizacyjnym podejmowaniu decyzji, planowaniu i pozyskiwaniu zasobów. Kursy omawiają praktyki mające na celu zapewnienie wypłacalności, rentowności i efektywności firmy.

Nasze MBA w programie finansowym zachęca do bycia świadomym krytycznym myślicielem poprzez badania i stosowanie metod ilościowych, które przekształcają surowe dane w użyteczne informacje. Zbadanie akcji, obligacji i instrumentów pochodnych oraz ich zastosowanie do zarządzania portfelem. Zbadane są również zaawansowane strategie biznesowe, takie jak fuzje i przejęcia, partnerstwa i porozumienia o współpracy.

Stopień Outcomes

Badanie finansów i biznesu
Poznaj elementy finansowe decyzji biznesowych, w tym prognozowanie finansowe, zarządzanie kapitałem obrotowym, budżetowanie kapitału, struktura kapitału i pozyskiwanie funduszy na rynkach kapitałowych. Zbadanie akcji, obligacji i instrumentów pochodnych oraz ich zastosowanie do zarządzania portfelem. Zbadaj zaawansowane strategie biznesowe, takie jak fuzje i przejęcia, partnerstwa i umowy o współpracy.

Czego nauczysz się

Przyspiesz swoje naukę z programem MBA Finance
MBA w dziedzinie finansów przyspiesza naukę poprzez wiele tematów i celów kursu, w tym:

  • Kierownicze koncepcje i strategie dotyczące zarządzania operacjami zarówno w środowiskach produkcyjnych i usługowych
  • Mikroekonomiczne i makroekonomiczne koncepcje dotyczące współczesnego biznesu
  • narzędzia i techniki ilościowe stosowane do modelowania funkcji biznesowych i aplikacji
  • Analiza finansowa i zarządzanie finansami w firmie
  • Aktualne koncepcje marketingowe usług, zasady i teorie
  • Definicja, sformułowanie i realizacja strategii w organizacjach

Wyniki kariery

Odkryj potencjalne kariery z MBA w dziedzinie finansów
Online MBA w finansach oferuje zaawansowane umiejętności i przygotowuje się do działania jako menedżer finansowy, kierownik, planista, konsultant, dyrektor, menedżer i inny lider biznesu. Typowe miejsca pracy to banki, instytucje finansowe, korporacje inwestycyjne, duże korporacje, duże podmioty non-profit, organizacje usługowe, firmy założone, firmy inżynierskie i informatyczne, organizacje projektowe i agencje rządowe.

Lokalizacje programowe

Online
Prowadzenie edukacji nowej generacji z dyplomem online z Uniwersytetu Wielkiego Kanionu. Zarabiaj swój stopień z wygody i elastyczności z kursów internetowych, które umożliwiają naukę w dowolnym miejscu. GCU oferuje najbardziej doświadczonego lidera w dostarczaniu studia online. członkowie wydziału w pełnym wymiarze godzin oraz w pełni wyszkolonych instruktorów pomocnicze, wyposażone silnych środowisk akademickich i praktyczne doświadczenie w swoich dziedzinach, wspierać Cię na każdym kroku sposób. Zaprojektowany z kariera zawodowa zorientowanych na uwadze, nasze zajęcia on-line zapewniają kameralną atmosferę, która stymuluje wciągające i wymagające dyskusji. Wybierz jedną z naszych programów w całej uczelni, w różnych obszarach zatrudnienia wysokiego popytu. Zajęcia zaczynają się często.

Wieczór
Programy wieczorowe Wielkiego Kanionu uniwersyteckiego zaspokajają wymagania profesjonalistów, którzy preferują środowisko uczenia się. Nasze zajęcia nocne spotkać tylko raz w tygodniu i oferuje interakcji i dyskusji typowego kolegium klasie. Nocne zajęcia przeznaczone są dla określonej liczby studentów, zapewniając ciepłą i pielęgnowaniu środowiska sprzyjającego niezwykle doświadczenia. W kohorcie wieczorem, można przejść za pośrednictwem studia z tymi samymi kolegami kariery poglądach, dając okazję do sieci i stworzyć relacje, które wykraczają poza klasą. Zajęcia zaczynają się często w różnych miejscach, w tym naszego głównego kampusu.

Informacje o programie online i wieczornym

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Grand Canyon University »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa