Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Przyspiesz swoje uczenie się z MBA w rachunkowości
Przyspiesz swoją ścieżkę kariery w zaawansowanych lub korporacyjnych księgowości z Grand Canyon University (GCU) Master of Business Administration (MBA) z naciskiem na rachunkowość. Dowiedz się zasady księgowości i praktyk wspierających stabilność finansową w biznesie. W tym absolwent programu rachunkowości, oferowane przez Colangelo College of Business, wspierać umiejętności, aby zrównoważyć książki lub konkurować o zaawansowane stanowiska kierownicze.

MBA z naciskiem na program księgowy analizuje szeroki zakres tematów i zasad biznesowych, w tym podstawowych zasad dotyczących praktyki sprawozdawczości finansowej, ekonomiki i marketingu. Coursework zawiera kilka modeli przywództwa kierowniczego, w tym zarządzanie operacjami. Pod kierunkiem wydziału ekspertów dyskutuj o formułowaniu i wdrażaniu podejść w organizacjach i na zrównoważony rozwój na globalnym rynku.

Stopień Outcomes

Badanie zaawansowanych metod prowadzenia działalności gospodarczej i księgowania
MBA w stopniu rachunkowości zwiększa zrozumienie w obszarach rachunkowości finansowej i sprawozdawczości wpływające na korporacje, partnerstwa, non-profit, rząd i działania międzynarodowe. Wyłonić się jako krytyczny myśliciel poprzez aktywne badania i zastosowanie metod ilościowych, które przekształcają dane w użyteczne informacje.

Pomyślne ukończenie jednolitego egzaminu CPA jest niezbędnym krokiem do uzyskania licencji CPA z państwa zamieszkania lub praktyki. W unikatowym programie MBA online w programie rachunkowości GCU kilka godzin poświęconych przygotowaniu do jednolitego egzaminu CPA. Zachęcamy do zasiadania w testach wkrótce po ukończeniu studiów, aby zwiększyć swój potencjał do sukcesu.

Czego nauczysz się

Dowiedz się, jak strategie rachunkowości pomogą Ci osiągnąć sukces
Online MBA w rachunkowości zbada szeroki zakres tematów i celów edukacyjnych:

  • Rachunkowe koncepcje rachunkowości i procedury dotyczące sprawozdawczości wewnętrznej, zachowania kosztów, systemów, budżetowania i oceny wyników
  • Finansowe decyzje biznesowe, w tym prognozowanie, rozwój proformas i zarządzanie kapitałem obrotowym i pozyskiwaniem funduszy
  • Modele i teorie przywódcze oceniane poprzez różne poglądy i punkty widzenia
  • Etyczne i społecznie odpowiedzialne praktyki biznesowe
  • Planowanie, realizacja i definiowanie strategii w organizacjach
  • Sprawozdania finansowe i informacje dotyczące wewnętrznego i zewnętrznego podejmowania decyzji

Wyniki kariery

Przeglądaj usługi księgowe
Master of Business Administration (GCU) z naciskiem na rachunkowość przygotowuje do konkurowania o zaawansowane stanowiska kierownicze w księgowości korporacyjnej lub publicznej. Wspólną karierę obejmuje szef finansów, wiceprezes ds. Księgowości, księgowy personelu, księgowy wyższego szczebla, kierownik rachunkowości, kontroler i kierownik działu biznesu.

Lokalizacje programowe

Online
Prowadzenie edukacji nowej generacji z dyplomem online z Uniwersytetu Wielkiego Kanionu. Zarabiaj swój stopień z wygody i elastyczności z kursów internetowych, które umożliwiają naukę w dowolnym miejscu. GCU oferuje najbardziej doświadczonego lidera w dostarczaniu studia online. członkowie wydziału w pełnym wymiarze godzin oraz w pełni wyszkolonych instruktorów pomocnicze, wyposażone silnych środowisk akademickich i praktyczne doświadczenie w swoich dziedzinach, wspierać Cię na każdym kroku sposób. Zaprojektowany z kariera zawodowa zorientowanych na uwadze, nasze zajęcia on-line zapewniają kameralną atmosferę, która stymuluje wciągające i wymagające dyskusji. Wybierz jedną z naszych programów w całej uczelni, w różnych obszarach zatrudnienia wysokiego popytu. Zajęcia zaczynają się często.

Wieczór
Programy wieczorowe Wielkiego Kanionu uniwersyteckiego zaspokajają wymagania profesjonalistów, którzy preferują środowisko uczenia się. Nasze zajęcia nocne spotkać tylko raz w tygodniu i oferuje interakcji i dyskusji typowego kolegium klasie. Nocne zajęcia przeznaczone są dla określonej liczby studentów, zapewniając ciepłą i pielęgnowaniu środowiska sprzyjającego niezwykle doświadczenia. W kohorcie wieczorem, można przejść za pośrednictwem studia z tymi samymi kolegami kariery poglądach, dając okazję do sieci i stworzyć relacje, które wykraczają poza klasą. Zajęcia zaczynają się często w różnych miejscach, w tym naszego głównego kampusu.

Informacje o programie online i wieczornym

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Grand Canyon University »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa