MIBA - Master of Business Administration Inwestycyjny przeznaczony jest do praktyków biznesu rekrutacji na średnim szczeblu zarządzania i pielęgnowaniu ich w zaawansowane praktycznej wiedzy i umiejętności za to, że liderzy światowego biznesu oraz specjalistów z bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ). Celem nauczania jest zapewnienie MIBA najnowszej wiedzy, umiejętności analitycznych oraz umiejętności praktyczne zastosowanie w zarządzaniu i ogólne w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych, jak również zdolność rozumowania logicznego i ich zdolność do stosowania wiedzy w rozwiązywaniu problemów zarządzania.

&nbsp

Edukacja bezpośrednich inwestycji zagranicznych specjalistów


KU MIBA jest pierwszym pełnym wymiarze czasu program MBA założona w 2005 roku, w ramach wsparcia z Ministerstwa Gospodarki Knowldge (MKE) i Korea Trade Promotion Agency (KOTRA). Celem tego programu jest kształcenie specjalistów i konsultantów w bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Biegłość w
Angielski jest warunkiem więc wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim. Ten program nie wymagać, aby wnioskodawcy nie licencjackich kierunek zarządzanie przedsiębiorstwem, ponieważ różne środowiska studentów ułatwia wymianę doświadczeń z kolegami i zrozumienia otoczenia przemysłu i postępu technologicznego.

Curriculum Balanced między teorią a praktyką


Potencjalni konsultantów i specjalistów w FDI się główne klasy biznes do nabycia podstawowych umiejętności i wiedzy w teorii i praktyki. Ponadto podejmują one Business Proposal
Prezentacja Praktyka, praktyka negocjacji międzynarodowych i pisemnej umowie, a Global Business Manners and Customs w celu zwiększenia ich globalnej perspektywy. Pracują również nad
jako stażyści w okresie wakacji w instytucjach takich jak Kim Jang firm i prawa, Deloitte Consulting, i oddziały KOTRA za granicą w celu uzyskania praktycznej wiedzy w swojej dziedzinie interesów.
Wykłady są prowadzone przez zaproszonych specjalistów i urzędników rządowych w obszarze wysoko wyspecjalizowanych, w razie potrzeby.

Opcji do wyboru, aby dostosować do indywidualnych potrzeb


Studenci mają różne opcje do podjęcia w trakcie programu na dwa lata. Na przykład, można udać się do naszych zagranicznych szkół partnerskich, wymianę studentów na 1 ~ 2 semestry. A może jednak zakończyć wszystkie wymogi kursu, trzecim semestrze, a następnie dostać pracę w ostatnim semestrze, podczas gdy przedsiębiorstwo niezależne badania lub pisania profesjonalny raport.

&nbsp

&nbsp

Struktura programu

&nbsp

Master of Business Administration Inwestycyjny (MIBA) Program na University School Korea Business (KUBS). KUBS MIBA jest pierwszym pełnym wymiarze czasu angielsko-program oparty MIBA w Korei szczególny nacisk na bezpośrednie inwestycje zagraniczne. Innowacyjny program nauczania
, który odzwierciedla szybko zmieniający się charakter współczesnego świata korporacyjnego i state-of-the-art udogodnienia, w tym LG-POSCO Hall zapewnia światowej klasy edukacji i badań naukowych dla studentów i wykładowców.

One & Only
- Wsparcie Rozległe z Ministerstwa Gospodarki Knowldge (MKE) oraz Korea Trade-Investment Promotion Agency (KOTRA)

Kariera zawodowa
- Przyszli doradców inwestycyjnych i specjalistów w bezpośrednich inwestycji zagranicznych

G lobal Learning
- Program wymiany z najlepszych szkół biznesu na całym świecie.

Praktyczne doświadczenia
- Praktyki w Prawo / firmy konsultingowe

Global Communication
- Wszystkie kursy prowadzone w języku angielskim

Specjalistyczne MBA
- Program MBA Koncentruje się na bezpośrednie inwestycje zagraniczne


cji: podkreślić "> modułowy program nauczania
- Teoretyczne i praktycznych Kursy

&nbsp

Najlepszy Wydział w Korei
- Znany koreański i międzynarodowych profesorówProgram

&nbsp

MIBA oferuje szeroki zakres badań naukowych i zawodowych.

&nbsp

Program 2-letnich składa się z 3 semestry zajęć po stazu, Niezależne badania lub Exchange Student Program w 4 semestrze.

&nbsp

Wykłady prowadzi w dni powszednie i wszystkie zajęcia w języku angielskim z kilkoma wyjątkami.

&nbsp

Kształcenie ogólne Wymagania dla inwestycji Expert będą prowadzone na zaliczenie podstawie każdego semestru. (Tj. Wniosek praktyki biznesowej prezentacji międzynarodowej praktyce Negocjacje i Global Business Manners and Customs).

&nbsp

Zwiedzanie instruktorów z agencji rządowych, firm koreańskich KOTRA międzynarodowych i międzynarodowych firm i ambasad zagranicznych będą zaproszeni do różnych wykładów.

&nbsp

Wszyscy uczniowie będą wykonywać równolegle modułowy program nauczania w celu zwiększenia pracy zespołowej, konstruktywnej konkurencji, a ich doświadczenia MBA.


Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Korea University Business School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Mar 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa