MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Systemy informacyjne Austin - programów Systemy informacyjne Austin Systemy informacyjne , Austin

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

Mając dyplom MBA w systemach informatycznych daje możliwość do pozycji swoją karierę na wyższy poziom. Niektóre stanowiska pracy mogą uzyskać następujące analityk systemów, ekspert wspieranie i czynnikiem zmian. Są to jedne z na żądanie, stanowisk najlepszych na światowym rynku. Firmy potrzebują analityków ekspertów do prowadzenia ich działalności do sukcesu, który jest dlaczego MBA in Arms to Państwu wiedzę i umiejętności potrzebne przez te przedsiębiorstwa.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

University of Texas-Austin ma największą liczbę studentów zapisujących w Austin. Inne popularne instytucje St Edwards University, Concordia University of Texas i Houston-Tillotson University.

Studia niestacjonarne Systemy informacyjne Austin - Weź Systemy informacyjne Austin. Wszystkie Systemy informacyjne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Systemy informacyjne, Austin Filter

Master of Business Administration (MBA): Zarządzanie technologiami informacyjnymi

National American University
MBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Koncentracja w zakresie zarządzania technologią informacyjną ma na celu szkolenie menedżerów w dziedzinie bezpieczeństwa Internetu / cyberbezpieczeństwa. Departament Pracy Ame ...

Czytaj więcej