$close

Filtry

Zobacz wyniki

Ekonomika Pembroke Pines - programów Ekonomika Pembroke Pines Ekonomika, Pembroke Pines

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł… Czytaj więcej

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

Ekonomia i administracja jest dyscypliną, która skupia się na obu ekonomii makro i mikro. Eksperci są przygotowani do zrozumienia zarówno jak poszczególne działania i masowe trendy wpływają na gospodarkę. Wiele specjalizują się w pewnych dziedzinach, takich jak porządek publiczny, ekonomii przedsiębiorstw i zachowań konsumentów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Pembroke Pines jest dziesiątym najludniejszym miastem na Florydzie, USA. Szkoły wyższe w tym mieście są znane na misję, która jest wiedza i prawda, sprawiedliwość społeczna, w tym w społeczności i wspólne usługi.

Ekonomika Pembroke Pines - Weź MBA Pembroke Pines. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Jose Maria Vargas University
Pembroke Pines, Stany Zjednoczone

Masters of Business Administration in Finance na Jose Maria Vargas University ma na celu pomóc menedżerom w uzyskaniu wyraźnej przewagi w ich zawodzie, niezależnie od tego, cz ... +

Masters of Business Administration in Finance na Jose Maria Vargas University ma na celu pomóc menedżerom w uzyskaniu wyraźnej przewagi w ich zawodzie, niezależnie od tego, czy pracują w instytucjach przemysłowych, finansowych, rządowych czy non-profit. Program MBA w finansach poszukuje kandydatów wysokiego kalibru - tj. Studentów z silnym wykształceniem akademickim, doświadczeniem zawodowym, dojrzałością osobistą oraz zainteresowaniem i dyscypliną, aby rozwijać swój potencjał menedżerski i przywódczy. -
MBA
Język angielski