close

Filtry

Zobacz wyniki

Ekonomika Pau - programów Ekonomika Pau Ekonomika, Pau

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw. Ekonomia to obszar studiów, który analizuje tematy dotyczące bogactwa, bankowości, finansów, nabywców i dystrybutor… Czytaj więcej

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Ekonomia to obszar studiów, który analizuje tematy dotyczące bogactwa, bankowości, finansów, nabywców i dystrybutorów trendów, recesji i więcej. Temat ten dotyczy produkcji i konsumpcji towarów i usług w odniesieniu do jednostek, przedsiębiorstw i narodów.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Pau to miasto-gmina i stolica departamentu Pireneje Atlantyckie, Francja. Jest domem dla najbardziej piękny widok ziemi. Pau ma ponad 80.000 ludzi i jest domem dla Uniwersytetu w Pau.

Ekonomika Pau - Weź MBA Pau. Wszystkie programu MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
ESC PAU Business School
Pau, Francja

MBA Finance jest niezbędny do kariery w zarządzaniu aktywami, rynkach finansowych i finansach przedsiębiorstw. Program obejmuje również staż i pracę dyplomową. Oferuje wyjątko ... +

MBA Finance jest niezbędny do kariery w zarządzaniu aktywami, rynkach finansowych i finansach przedsiębiorstw. Program obejmuje również staż i pracę dyplomową. Oferuje wyjątkowe i pełne wyzwań doświadczenie, zwiększając jednocześnie długoterminowe możliwości kariery i rozwój osobisty uczniów. -
MBA
Studia dzienne
12 miesiące
Język angielski
Sie 2021
05 Lip 2022
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów