MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Zrównoważony rozwój Włochy - programów Zrównoważony rozwój Włochy Zrównoważony rozwój

Studenci często zastanawiam się, czy ich decyzja, aby wyjść z korporacji świata i wyruszyć na drogie MBA był mądry. Do niedawna, najtrudniejsza część MBA zostało zaakceptowane przez najlepszych szkół biznesu. Mając MBA był odpowiednikiem między dwa i pół a cztery lata extra doświadczenie ocenił. To właśnie w takich czasach, że zdajesz sobie sprawę z rzeczywistej wartości MBA.

Zajmując dyplom zrównoważonego rozwoju jest niezwykle satysfakcjonujące przedsięwzięciem, chociaż istnieje wiele trudnych problemów i debaty, które wynikają z tego tematu. Zrozumienie znaczenia zrównoważonego rozwoju do zdrowia świecie i społeczności jest stosunkowo nową dyskusję wśród naukowców i liderów.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Studia niestacjonarne MBA Włochy - Weź studia niestacjonarne MBA Włochy. Wszystkie studia niestacjonarne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Włochy Filter

MBA w zarządzaniu zrównoważonym rozwojem

Sustainability Management School
MBA
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Praktyczna edukacja, która odpowiada na dzisiejsze wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem!

Czytaj więcej

MBA w zrównoważonym zarządzaniu modą

Sustainability Management School
MBA
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kształcenie skierowane głównie do profesjonalistów, które dotyczy wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem, stojących przed liderami w dzisiejszych złożonych wzorcach pracy ...

Czytaj więcej