MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Zrównoważony rozwój Madryt - programów Zrównoważony rozwój Madryt Zrównoważony rozwój , Madryt

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zaawansowany stopień w trwałości będą uczyć się o istotnych tematów, w tym nauki i polityki zmian klimatycznych, rozwoju, ubóstwa i społecznej odpowiedzialności większych korporacji. Większość programów są co najmniej dwa lata w długości.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Studia niestacjonarne Zrównoważony rozwój Madryt - Weź Zrównoważony rozwój Madryt. Wszystkie Zrównoważony rozwój program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zrównoważony rozwój, Madryt Filter

Odpowiedzialny MBA - magister zarządzania i odpowiedzialnej administracji biznesowej

CMI Business School
MBA
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
9&nbsp;-&nbsp;12 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Nasz program Odpowiedzialnego MBA to wyjątkowy, prawdziwie transformacyjny i innowacyjny program doskonałości, umożliwiający pełne rozwijanie talentów i umiejętności świadomeg ...

Czytaj więcej