MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie zmianami Ameryka Północna - Zarządzanie zmianami programów Zarządzanie zmianami w Ameryka Północna

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Kształcenie na odległość Zarządzanie zmianami Ameryka Północna - Weź Zarządzanie zmianami Ameryka Północna. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie zmianami program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie zmianami, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

MBA, Leadership and Change Management

Concordia University Chicago
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Chicago + 2 więcej

Specjalizacja i certyfikat MBA Concordia University Chicago w zakresie przywództwa i zarządzania zmianami zbuduje podstawy biznesowe potrzebne do rozwoju kariery, koncentrując się na wiodących ludziach i organizacjach. Kursy mają na celu pomóc uczniom zrozumieć wartość szeregu teorii przywództwa, międzykulturowy wpływ praktyki przywództwa oraz zawiłości ułatwiania strategicznych zmian.