MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Zarządzanie technologią Tanzania - programów Zarządzanie technologią Tanzania Zarządzanie technologią

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Program ten stopień jest idealne połączenie technologii powiązanych edukacyjnych i zarządzanie Nauk. Oznacza to, że MBA Zarządzanie w technologii nauczania obejmuje wiedzę techniczną, jak i metodologii biznesu. Poza tym ten program studiów obejmuje także i Telekomunikacji technik zarządzania.

Tanzania, oficjalnie Zjednoczonej Republiki Tanzanii, to kraj w Afryce Wschodniej. Graniczy z Kenii i Ugandy do północy, Rwandy, Burundi i Demokratycznej Republiki Konga na zachód, oraz Zambii, Malawi i Mozambiku na południe. Kraj 's wschodnia granica jest utworzona przez Ocean Indyjski. Kilimanjaro, Afryka 's najwyższa góra, jest w Tanzanii. Tanzania jest krajem o wielkich parków narodowych, gdzie można zobaczyć jedne z najpiękniejszych roślin afrykańskich i fauny.

Studia niestacjonarne MBA Tanzania - Weź studia niestacjonarne MBA Tanzania. Wszystkie studia niestacjonarne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie technologią, Tanzania Filter

MBA w technologii informatycznych zarządzania

Institute of Accountancy Arusha
MBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program jest dostosowany do potrzeb absolwentów i menedżerów średniego zamierzających zrozumienie roli technologii informatycznych w zarządzaniu strategicznym.

Czytaj więcej