MBASTUDIES

Studia niestacjonarne Zarządzanie technologią Afryka - Zarządzanie technologią programów Zarządzanie technologią w Afryka

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Kursy zarządzania technologicznego mogą pomóc studentom przygotować się do kariery w czołówce innowacji technologicznych. Specjały mogą obejmować projekty w zakresie technologii planowania, bezpieczeństwo informacji, cykle życia systemów technologicznych, zarządzanie niszczącymi technologiami i pozyskiwanie kapitału w celu finansowania rozwoju.

Czy jakikolwiek inny region może dopasować różnorodne i wymiar Afryce? Z imitable historia, krajobrazowych i kulturowych składek, prawie żadnych regiony oferują naukę za granicą napotykają, że jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące z punktu widzenia nauki.

Studia niestacjonarne Zarządzanie technologią Afryka - Weź Zarządzanie technologią Afryka. Wszystkie studia niestacjonarne Zarządzanie technologią program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Zarządzanie technologią, Afryka Filter

MBA Online Management of Digital Transformation (ISG EPITA)

IONISx
MBA
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
Francuski
Online

Opanuj strategiczne wyzwania związane z cyfrową i globalną transformacją gospodarki i opracuj wizję 360 ° firmy, aby uzyskać wzrost.

Czytaj więcej

MBA w technologii informatycznych zarządzania

Institute of Accountancy Arusha
MBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program jest dostosowany do potrzeb absolwentów i menedżerów średniego zamierzających zrozumienie roli technologii informatycznych w zarządzaniu strategicznym.

Czytaj więcej