$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programów Zarządzanie rozwojem. Szukać najlepszych programów Zarządzanie rozwojem!

MBA jest stopniem zawodowym przyznawanym osobom, które kończą studia wyższe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Zazwyczaj prowadzi się Master of Business Administration, aby zwiększyć swoje szanse zawodowe i zwiększyć potencjał zarobkowy. Czym jest MBA w zarządzaniu rozwojem? Program ten ma na celu wyposażyć uczniów w analityczne, strategiczne i krytyczne umiejętności my… Czytaj więcej

MBA jest stopniem zawodowym przyznawanym osobom, które kończą studia wyższe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Zazwyczaj prowadzi się Master of Business Administration, aby zwiększyć swoje szanse zawodowe i zwiększyć potencjał zarobkowy.

Czym jest MBA w zarządzaniu rozwojem? Program ten ma na celu wyposażyć uczniów w analityczne, strategiczne i krytyczne umiejętności myślenia, które są niezbędne do pełnienia roli lidera oraz zarządzania ludźmi i projektami. Kursy oferowane w tym programie mogą obejmować ekonomię globalnego biznesu, strategiczne projekty biznesowe, zarządzanie strategiczne, prowadzenie i zarządzanie ludźmi, marketing, operacje i technologię oraz międzynarodowy biznes w kontekście. Konkretne ścieżki, które studenci mogą być w stanie zbadać, obejmują przedsiębiorczość, doradztwo lub technologię.

Osoby, które chcą zdobyć dyplom z rozwoju biznesu, często mają okazję doskonalić cenne umiejętności, które można wykorzystać w każdej dziedzinie. Oprócz rozwijania umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia, uczniowie mogą również odejść od programu wyposażonego w wiedzę i umiejętności niezbędne do planowania, wdrażania i zarządzania udanymi projektami rozwoju produktu.

Koszt wyższego wykształcenia jest różny w zależności od szkoły, a to, ile osoba może zapłacić za MBA, zależy od liczby punktów. Lokalizacja i czas trwania programu to dwa największe czynniki, które należy wziąć pod uwagę.

Ponieważ ten stopień jest tak interdyscyplinarny, absolwenci programu mają zwykle perspektywy pracy w wielu różnych branżach. Niektóre konkretne tytuły, które absolwent może oczekiwać, obejmują menedżera rozwoju produktu, dyrektora ds. Badań i rozwoju, kierownika rozwoju biznesu, menedżera rozwoju marki, kierownika ds. Rozwoju organizacyjnego, kierownika ds. Rozwoju starszych produktów, menedżera rozwoju aplikacji lub konsultanta ds. Projektowania i rozwoju organizacji.

Wiele instytucji oferuje MBA w zakresie zarządzania rozwojem, ale tam, gdzie student decyduje się na wyjazd, zależy od jego lokalizacji, finansów i istniejących obowiązków. Dla osób, które muszą pracować w pełnym wymiarze godzin lub mieć rodzinę do opieki, kursy online są wygodną ofertą. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
European Institute of Applied Science and Management
Praga, Czechy

MBA w dziedzinie nieruchomości i rozwoju jest przeznaczony dla ekspertów zajmujących się nieruchomościami.

MBA w dziedzinie nieruchomości i rozwoju jest przeznaczony dla ekspertów zajmujących się nieruchomościami. -
Roczne MBA
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 
Mahidol University International College
Bangkok, Tajlandia

Absolwenci Modelowania Biznesu i Rozwoju powinni być dobrze zorientowani w teoretyczne i praktyczne aspekty modelowania i rozwoju biznesu.

Absolwenci Modelowania Biznesu i Rozwoju powinni być dobrze zorientowani w teoretyczne i praktyczne aspekty modelowania i rozwoju biznesu. -
MBA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Vietnamese-German University
Ho Chi Minh City, Wietnam

Wrzesień (sektor małych i średnich przedsiębiorstw Training Program) jest nie tylko międzynarodowy program, ale również program badawczo-szkoleniowy na Uniwersytecie w Lipsku ... +

Wrzesień (sektor małych i średnich przedsiębiorstw Training Program) jest nie tylko międzynarodowy program, ale również program badawczo-szkoleniowy na Uniwersytecie w Lipsku i wietnamsko-niemieckim uniwersytecie. -
Zaoczne studia MBA
studia niestacjonarne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia