MBASTUDIES

Programów Zarządzanie projektem budowlanym. Szukać najlepszych programów Zarządzanie projektem budowlanym!

Master of Business Administration to rodzaj zaawansowanego dyplomu przeznaczonego dla studentów realizujących karierę w biznesie. Ta droga edukacyjna to intensywny program, który zwykle trwa dwa lata. Wielu studentów decyduje się na uzyskanie MBA po uzyskaniu stopnia licencjata w dziedzinie biznesu.

Czym jest MBA w zarządzaniu projektami budowlanymi? Ten rodzaj programu studiów bada wymagania i odpowiedzialność za sprawne projektowanie i realizację projektów budowlanych. Studenci mogą spotkać się z kursami z zakresu systemów podatkowych, umiejętności zarządzania, prawa handlowego, prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, podaży i popytu, rodzajów rynku, gospodarki, prawa administracyjnego i odpowiedzialności korporacyjnej. Tematy te mają pomóc absolwentom przygotować się do pełnienia funkcji nadzorczych w firmach budowlanych lub firmach budowlanych.

Istnieje wiele umiejętności, które może uzyskać student zarządzania projektami budowlanymi, w tym wysokie zdolności organizacyjne i silna taktyka komunikacji interpersonalnej. Uczniowie ci mają tendencję do zdobywania umiejętności prowadzenia innych w osiąganiu celów. Wszystkie te umiejętności mają zastosowanie w miejscu pracy i mogą pomóc absolwentom w osiągnięciu sukcesu w osobistych zajęciach.

Koszt uzyskania wyższego stopnia może się różnić w zależności od lokalizacji i rodzaju szkoły, oferując stopień i liczbę kursów potrzebnych do wypełnienia wymagań programu. Studenci mogą korzystać z pomocy finansowej lub stypendium, aby zrównoważyć koszty programu studiów.

Dziedzina zarządzania projektami budowlanymi może doprowadzić do satysfakcjonującej kariery. Student z tytułem magistra w tej dziedzinie może poprawić swoje szanse na zdobycie pozycji u studenta po prostu na stopień licencjata. Potencjalne stanowiska w tej dziedzinie obejmują inżynierów drogowych, architektów technicznych, inspektorów budowlanych i inżynierów budownictwa. Zarówno prywatne, jak i rządowe firmy budowlane poszukują w tej dziedzinie wykształconych pracowników.

Wiele programów dla absolwentów, w tym opcje MBA są dostępne na całym świecie, i można rozważyć program, który oferuje kursy online lub w niepełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Zarządzanie projektem budowlanym Filter

Tytuł magistra międzynarodowego zarządzania budową i budownictwem - Międzynarodowe Zarządzanie Budową - MBA

Universidad Europea
MBA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
6 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Jesteś inżynierem lub architektem i masz już wiedzę techniczną, ale nie o zarządzaniu firmą. Jak wiesz, w wielu firmach wymagają one MBA, aby kwalifikować się do odpowiedniej ...

Czytaj więcej

Magister Zarządzania Budynkiem i Budową - MBA - Zarządzanie Budową

Universidad Europea - Programas Online
MBA
<
10 miesiące
Język hiszpański
Online

Najlepszy MBA w dziedzinie urbanistyki według "Rankingu 250 najlepszych mistrzów. Jedyny oficjalny tytuł magistra, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę o programach MBA zast ...

Czytaj więcej