MBASTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Zarządzanie ogólne Programy, Wyszukaj najlepszy Zarządzanie ogólne programy tutaj! - Zarządzanie ogólne

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Kształcenie na odległość Zarządzanie ogólne Programy: Szukaj tutaj programów Zarządzanie ogólne . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Zarządzanie ogólne directely, zaoszczędzić czas i kontakt Zarządzanie ogólne przyjęć tutaj!

6 Wyniki z Zarządzanie ogólne, Kształcenie na odległość Filter

Dual Degree in General Management, MA / MBA (USA)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)
Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Niemcy online

Zintegrowany SIBE program Dual Degree in General Management ze Szkoły Międzynarodowego Biznesu i Przedsiębiorczości ( SIBE ) to idealny początek Twojej kariery. Uczestnicy programu pracują w pełnym wymiarze czasu jako asystenci zarządzania w firmach i jednocześnie kończą dwuletni interaktywny program studiów online w SIBE we współpracy z Post University (USA). Przetwarzając wymagające projekty z prawdziwego zdarzenia jako integralną część badania, rozwijasz własne kompetencje i jednocześnie generujesz wymierne korzyści dla firm partnerskich.

MBA w ogólnego zarządu

Tiffin University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 semestry Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Tiffin + 2 więcej

General Management koncentracyjny przeznaczony jest do kierownika połowie kariery, kto interesuje się przeprowadzka do ogólnego zarządu od zarządzania funkcjonalnego lub operacyjnym. Studenci w koncentracji Zarząd Generalny miał udanej kariery w marketingu, księgowości, kadr, lub operacji liniowych, ale teraz chcą, aby przejść do pozycji autorytetu, które obejmują wiele różnych funkcji.

Specjalizacja MBA w zakresie zarządzania ogólnego

Instituto Europeo de Posgrado - España
Online Zaoczne 1500 godziny Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

To MBA w General Management szkoli kadrę kierowniczą wyższego szczebla zdolną do podejmowania decyzji w złożonych i zmieniających się środowiskach, poprzez integrację wizji i dogłębne badanie różnych obszarów firmy.

Specjalizacja MBA w zakresie zarządzania ogólnego

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia
Online Zaoczne 14 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt Hiszpania online + 1 więcej

To MBA w General Management szkoli kadrę kierowniczą wyższego szczebla zdolną do podejmowania decyzji w złożonych i zmieniających się środowiskach, poprzez integrację wizji i dogłębne badanie różnych obszarów firmy.

Master of Business Administration: General

Queens University of Charlotte Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Charlotte

Najwyższy ranking Queens University of Charlotte, akredytowany przez AACSB Flexible MBA, zapewnia dogłębne zrozumienie podstawowych koncepcji biznesowych, dzięki czemu można przewidywać, planować i wdrażać inicjatywy we wszystkich aspektach działalności. Wybieraj spośród koncentracji w finansach, zarządzaniu opieką zdrowotną, przywództwie i zmianach oraz coachingu kadry kierowniczej, abyś mógł kontynuować promocję, zmienić karierę lub założyć własną firmę.

MBA General Management Concentration

University of Saint Mary Online
Online Zaoczne 1 rok Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Leavenworth

Dostosuj swój przyspieszony, online stopień MBA z koncentracją w Management. Ta koncentracja koncentruje się na ekonomii, ogólnych umiejętnościach zarządzania, takich jak rozwiązywanie konfliktów i dogłębne zrozumienie przywództwa. W ciągu zaledwie 1 roku możesz zdobyć akredytowaną IACBE online MBA z University of Saint Mary i zrealizować swoje cele.