MBASTUDIES

Zarządzanie marketingowe w Portoryko. Poszukaj programów Zarządzanie marketingowe w Portoryko.

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Program zarządzania marketingowego jest idealne dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak działania marketingowe i zasoby są zarządzane. Studenci mogą dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczne strategie dostosowane do konkretnych firm i jak technik przywódcze mogą być stosowane do kierowania zespołem specjalistów od marketingu.

Istnieje kilka instytucje szkolnictwa wyższego znajduje się w całym Puerto Rico, z University of Puerto Rico jest najstarszym i największym. Jako terytorium Stanów Zjednoczonych, obywatele mogą mieć dostęp do dodatkowych możliwości kształcenia.

Zarządzanie marketingowe w Portoryko. Wszystkie informacje program Zarządzanie marketingowe, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Portoryko tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie marketingowe, Portoryko Filter

Magister administracji biznesowej ze specjalizacją marketingową

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Wszystkie nasze programy akademickie są licencjonowane przez Puerto Rico Board of Education (CEPR) i akredytowane przez Middle States Commission on Higher Education (MSCHE) or ...

Czytaj więcej