MBASTUDIES

Zarządzanie marketingowe w Luksemburg. Poszukaj programów Zarządzanie marketingowe w Luksemburg.

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Reklama studia zarządzania mogą obejmować szeroki zakres tematów, zasad i technik stosowanych w tej dziedzinie. Umiejętności przywódcze mogą zyskać jak również wiedzy w celu opracowania skutecznych planów marketingowych w oparciu o dane i badania.

Oficjalna nazwa kraju jest Wielkie Księstwo Luksemburga. Występuje w Europie Zachodniej z niemieckim jako językiem urzędowym. Kraj ma tylko jedną uczelnię: Uniwersytet Luksemburga.

Zarządzanie marketingowe w Luksemburg. Wszystkie informacje program Zarządzanie marketingowe, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Luksemburg tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie marketingowe, Luksemburg Filter

MBA MS w Global Marketing Management

Luxembourg School Of Business
MBA
MSc
Mar 2021
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ta opcja jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy pasjonują się marketingiem i chcą zanurkować w tej dziedzinie, aby zdobyć szerszą wiedzę i zrozumienie na temat badań r ...

Czytaj więcej