MBASTUDIES

Zarządzanie marketingowe w Francja. Poszukaj programów Zarządzanie marketingowe w Francja.

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

programy zarządzania marketingowego może pozwolić uczniom badać dogłębnie zarządzanie zespołami marketingu, zasobów i działań. Studenci mogą uczyć się cenne komunikacji i umiejętności przywódczych studiując takie tematy jak strategie marketingowe, analizy rynku i podejmowania decyzji konsumenckich.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Zarządzanie marketingowe w Francja. Wszystkie informacje program Zarządzanie marketingowe, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Francja tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie marketingowe, Francja Filter

MBA w zarządzaniu luksusem i modą oraz marketingu

ESLSCA Business School
MBA
Kwi 2021
<
Studia dzienne
Francuski
Ośrodek kształcenia

Po 13 latach istnienia specjalizacja MBA w zarządzaniu luksusem i modą oraz marketingu jest obecnie znana i uznawana za jeden z najlepszych sposobów wejścia w te dziedziny dzi ...

Czytaj więcej