MBASTUDIES

Zarządzanie marketingowe Ameryka Środkowa i Karaiby - Zarządzanie marketingowe programów Zarządzanie marketingowe w Ameryka Środkowa i Karaiby

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Reklama studia zarządzania mogą obejmować szeroki zakres tematów, zasad i technik stosowanych w tej dziedzinie. Umiejętności przywódcze mogą zyskać jak również wiedzy w celu opracowania skutecznych planów marketingowych w oparciu o dane i badania.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Zarządzanie marketingowe Ameryka Środkowa i Karaiby - Weź Zarządzanie marketingowe Ameryka Środkowa i Karaiby. Wszystkie Zarządzanie marketingowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie marketingowe, Ameryka Środkowa i Karaiby Filter

Magister administracji biznesowej ze specjalizacją marketingową

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Wszystkie nasze programy akademickie są licencjonowane przez Puerto Rico Board of Education (CEPR) i akredytowane przez Middle States Commission on Higher Education (MSCHE) or ...

Czytaj więcej