Filter
MBA
Zjednoczone Emiraty Arabskie Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Zarządzanie jakością Zjednoczone Emiraty Arabskie - programów Zarządzanie jakością Zjednoczone Emiraty Arabskie Zarządzanie jakością

Zarabianie Master of Business Administration (MBA) jest realizowane poprzez spełnienie wymagań programu studiów podyplomowych w szkole biznesu. Wiele szkół oferuje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, lub Opcje internetowe, aby zarobić swój stopień w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Zjednoczone Emiraty Arabskie, czasem nazywana po prostu Arabskie lub UAE, jest krajem arabskim, w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską, na granicy Oman na wschodzie i Arabii Saudyjskiej na południu, a także dzielenie się granice morskie z Kataru i Iran.

Kształcenie na odległość MBA Zjednoczone Emiraty Arabskie - Weź Kształcenie na odległość MBA Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystkie Kształcenie na odległość MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zarządzanie jakością, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kształcenie na odległość

Imperial School of Management

MBA w Quality Management to zintegrowany program opracowany w celu zapewnienia zaawansowanego programu zarządzania niezbędnego do ról menedżerskich. Jego tryb dostawy jes ... [+]

MBA w Quality Management to zintegrowany program opracowany w celu zapewnienia zaawansowanego programu zarządzania niezbędnego do ról menedżerskich. Jego tryb dostawy jest online / na miejscu / blended, co czyni go elastycznym programem MBA. Ta elastyczna jakość programu MBA jest niezrównana, ponieważ jest akredytowanym europejskim MBA.

Zarządzanie jakością obejmuje koncepcje doskonałości biznesowej i społecznej, które są zrównoważonym podejściem do konkurencji organizacji, poprawy efektywności, przywództwa i partnerstwa. Pomaga obniżyć koszty oraz sprostać i przewyższyć potrzeby i oczekiwania klientów i innych interesariuszy organizacji.

Po ukończeniu uczniowie są wyposażeni w:... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie Online Sharjah
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku