Filter
MBA
Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Zarządzanie jakością Programy, Wyszukaj najlepszy Zarządzanie jakością programy tutaj! - Zarządzanie jakością

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Kształcenie na odległość Zarządzanie jakością Programy: Szukaj tutaj programów Zarządzanie jakością . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Zarządzanie jakością directely, zaoszczędzić czas i kontakt Zarządzanie jakością przyjęć tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Zarządzanie jakością, Kształcenie na odległość

Imperial School of Management

MBA w Quality Management to zintegrowany program opracowany w celu zapewnienia zaawansowanego programu zarządzania niezbędnego do ról menedżerskich. Jego tryb dostawy jes ... [+]

MBA w Quality Management to zintegrowany program opracowany w celu zapewnienia zaawansowanego programu zarządzania niezbędnego do ról menedżerskich. Jego tryb dostawy jest online / na miejscu / blended, co czyni go elastycznym programem MBA. Ta elastyczna jakość programu MBA jest niezrównana, ponieważ jest akredytowanym europejskim MBA.

Zarządzanie jakością obejmuje koncepcje doskonałości biznesowej i społecznej, które są zrównoważonym podejściem do konkurencji organizacji, poprawy efektywności, przywództwa i partnerstwa. Pomaga obniżyć koszty oraz sprostać i przewyższyć potrzeby i oczekiwania klientów i innych interesariuszy organizacji.

Po ukończeniu uczniowie są wyposażeni w:... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie Online Sharjah
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Europeo de Posgrado - España

Ten program MBA przygotowuje do uzyskania certyfikatów audytora wewnętrznego ISO9001, ISO14001, ISO45001 od Bureau Veritas. Dzięki podejściu praktycznemu i menedżerskiemu ... [+]

Ten program MBA przygotowuje do uzyskania certyfikatów audytora wewnętrznego ISO9001, ISO14001, ISO45001 od Bureau Veritas. Dzięki podejściu praktycznemu i menedżerskiemu umożliwia wykonywanie norm ISO w firmie i przygotowuje do stosowania audytów wewnętrznych ISO 19011 .

Double Degree Summa University

Dzięki umowie między European Graduate Institute a Summa University możesz studiować swój dyplom, uzyskując w tym programie American Dual Degree . Uznanie i zasługi obu instytucji oferują prestiżową formację na poziomie międzynarodowym .

Dlaczego warto wybrać ten MBA?Ponieważ przygotujesz się do opracowania projektów zarządzania jakością, środowiska i zapobiegania ryzyku pracy zarówno w sposób zintegrowany, jak i niezależnie.Ponieważ poznasz prawne i praktyczne wymagania norm ISO 9001, ISO 1001 i ISO 45001 i nauczysz się ich stosować w dowolnym obszarze ich wdrażania.Ponieważ zostaniesz przeszkolony w zakresie akceptowanych standardów, takich jak zarządzanie procesami i inne modele zarządzania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem: ISO 26000, ISO 27001 i ISO 31000.Ponieważ przygotowuje Cię do uzyskania certyfikatu audytora wewnętrznego w normach jakości ISO 9001, ISO 14001 dla środowiska i ISO 45001: 2018 w systemie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.Ponieważ będzie przeszkolić Cię w prawdziwym środowisku poprzez wirtualne sesje na interesujące tematy dla wszystkich uczestników.Ponieważ będziesz mógł bezpłatnie przeprowadzić 50-godzinny kurs systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.programEfektywne zarządzanie ludźmi (4 ECTS)Marketing strategiczny (3 ECTS)Rachunkowość finansowa dla dyrektorów (4 ECTS)Systemy zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001: 2015 (4 ECTS)Zarządzanie projektem (3 ECTS)Systemy zarządzania środowiskowego zgodnie z ISO 14001: 2015 (4 ECTS)Zapobieganie ryzyku zawodowemu (4 ECTS)System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, OHSAS 18000 (3 ECTS)Zarządzanie strategiczne: wyszukiwanie doskonałości... [-]
Hiszpania Hiszpania online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
Zaoczne
1500 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku