MBASTUDIES

Kształcenie na odległość Zarządzanie jakością Azja - Zarządzanie jakością programów Zarządzanie jakością w Azja

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

Zarządzanie jakością to dziedzina badań, która bada i ocenia organizacje i produkty w celu zapewnienia pożądanego poziomu doskonałości. Programy są oferowane na całym świecie, a studenci mogą realizować różne ścieżki kariery w tych różnych lokalizacjach.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Kształcenie na odległość Zarządzanie jakością Azja - Weź Zarządzanie jakością Azja. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie jakością program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Zarządzanie jakością, Azja, Kształcenie na odległość Filter

MBA w zarządzaniu jakością

Imperial School of Management
MBA
<
Studia dzienne
<
12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

MBA w Quality Management to zintegrowany program opracowany w celu zapewnienia zaawansowanego programu zarządzania niezbędnego do ról menedżerskich. Jego tryb dostawy jest onl ...

Czytaj więcej