$close

Filtry

Zobacz wyniki

Zarządzanie dobrami luksusowymi w Turcja. Poszukaj programów Zarządzanie dobrami luksusowymi w Turcja.

Studenci często zastanawiam się, czy ich decyzja, aby wyjść z korporacji świata i wyruszyć na drogie MBA był mądry. Do niedawna, najtrudniejsza część MBA zostało zaakceptowane przez najlepszych szkół biznesu. Mając MBA był odpowiednikiem między dwa i pół a cztery lata extra doświadczenie ocenił. To właśnie w takich czasach, że zdajesz sobie sprawę z rzeczywistej wartości… Czytaj więcej

Studenci często zastanawiam się, czy ich decyzja, aby wyjść z korporacji świata i wyruszyć na drogie MBA był mądry. Do niedawna, najtrudniejsza część MBA zostało zaakceptowane przez najlepszych szkół biznesu. Mając MBA był odpowiednikiem między dwa i pół a cztery lata extra doświadczenie ocenił. To właśnie w takich czasach, że zdajesz sobie sprawę z rzeczywistej wartości MBA.

Zarządzanie luksusem jest rozumiane jako badanie wyspecjalizowanych umiejętności w zakresie komunikacji, sprzedaży, gościnności i operacji biznesowych. Ten obszar nauki prawdopodobnie rozjaśni niezbędne twarde i miękkie umiejętności, aby odnieść sukces w karierze zarządzającej luksusowymi markami.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Zarządzanie dobrami luksusowymi w Turcja. Wszystkie informacje program Zarządzanie dobrami luksusowymi, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Turcja tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Turcji
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
IFA Paris
Stambuł, Turcja +1 Więcej

Program zarządzania luksusową marką w IFA Paris jest wyjątkowy biorąc pod uwagę wszystkie wymiary luksusu poza modą i biznesem.

Program zarządzania luksusową marką w IFA Paris jest wyjątkowy biorąc pod uwagę wszystkie wymiary luksusu poza modą i biznesem. -
MBA
Studia dzienne
24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online