Kształcenie na odległość Zarządzanie dobrami luksusowymi Azja - Zarządzanie dobrami luksusowymi programów Zarządzanie dobrami luksusowymi w Azja

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.Dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją karierę w sektorze towarów luksusowych, MBA w zakresie zarządzania Luxury to program pr… Czytaj więcej

Biorąc pod uwagę moc MBA i drzwi to otwiera, sieć oferuje i umiejętności rozwiązywania problemów uczy, studenci firmy muszą być bardziej zaangażowani w ich edukacji i dokonać świadomego wysiłku, aby zrozumieć, co chcą się wydostać z ich stopień MBA.

Dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją karierę w sektorze towarów luksusowych, MBA w zakresie zarządzania Luxury to program przeznaczony dla Ciebie. Dowiesz się, aby stać się ekspertami w tej dziedzinie, dzięki wiedzy i umiejętności, otrzymasz od specjalistycznych kursów w stopniu to mistrz 's. Otrzymasz osiągnąć główne role w branży luksusowych, takich jak kierowników marketingu, kierowników marki i konsultantów biznesowych.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Kształcenie na odległość Zarządzanie dobrami luksusowymi Azja - Weź Zarządzanie dobrami luksusowymi Azja. Wszystkie Kształcenie na odległość Zarządzanie dobrami luksusowymi program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
IFA Paris
Paris, Francja +2 Więcej

Program zarządzania luksusową marką w IFA Paris jest wyjątkowy biorąc pod uwagę wszystkie wymiary luksusu poza modą i biznesem.

Program zarządzania luksusową marką w IFA Paris jest wyjątkowy biorąc pod uwagę wszystkie wymiary luksusu poza modą i biznesem. -
MBA
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami