MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Wielka Brytania - programów MBA Wielka Brytania MBA

Studenci często zastanawiam się, czy ich decyzja, aby wyjść z korporacji świata i wyruszyć na drogie MBA był mądry. Do niedawna, najtrudniejsza część MBA zostało zaakceptowane przez najlepszych szkół biznesu. Mając MBA był odpowiednikiem między dwa i pół a cztery lata extra doświadczenie ocenił. To właśnie w takich czasach, że zdajesz sobie sprawę z rzeczywistej wartości MBA.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Zaoczne MBA Wielka Brytania - Weź Zaoczne MBA Wielka Brytania. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Global MBA Online (biznes międzynarodowy)

London School of Business & Finance
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Londyńska Szkoła Biznesu i Finansów, we współpracy z Międzynarodowym Uniwersytetem Telematycznym UNINETTUNO, z dumą oferuje swój międzynarodowy program Global MBA dla najbardziej ambitnych studentów na całym świecie. Z czterema pobraniami rocznie w styczniu, kwietniu, lipcu i październiku oraz okresami studiów od 18 do 36 miesięcy, tworzysz własny harmonogram.

Mba - magister zarządzania

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 29 więcej

Dla każdego biznesu zorientowany studenta lub zawodowej Masters in Business Administration jest bramą do sukcesu. Najwyższej klasy MBA Uniwersytetu Unicaf przygotowuje absolwentów do bardzo wymagającego świata biznesu i stanowi doskonałą okazję dla ambitnych studentów biznesu lub pracujących zawodowo, aby poprawić swoją karierę.

Master of Business Administration MBA

University of Surrey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Październik 2020 Wielka Brytania Guildford + 1 więcej

Surrey MBA to transformacyjne doświadczenie edukacyjne. Zrobimy coś więcej niż zmieniamy twoje perspektywy kariery: chcemy zmienić twój sposób myślenia. Osiągamy to poprzez wzajemne oddziaływanie teorii i praktyki, wspierając twoją naukę nowoczesną teorią zarządzania i współpracując z praktykami z branży.

Master of Business Administration (Finanse)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 50 miesiące Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Ten internetowy program MBA (finanse) z Arden University został zaprojektowany z myślą o praktykujących menedżerach, którzy chcą podjąć strategiczną rolę, koncentrując się na cechach przywódczych, zrównoważonym biznesie i opracowywaniu modeli strategicznych.

Online MBA

University of Birmingham Online
Online Zaoczne 30 miesiące Marzec 2020 Wielka Brytania UK Online

Zwiększ swoją zdolność do pracy na najwyższym poziomie w globalnym zarządzaniu biznesem dzięki University MBA Online MBA - pierwszym na świecie 100% Online MBA akredytowanym przez Association of MBAs (AMBA).

MBA - Fast Track

Nottingham Trent University Online
Online Zaoczne 18 miesiące Styczeń 2020 Wielka Brytania UK Online

Przyspiesz swoje efekty uczenia się dzięki 100% Online Fast Track MBA. Korzystając z tej samej treści kursu co podstawowy MBA, Online MBA Fast Track można ukończyć w ciągu 18 miesięcy, pomagając rozwijać strategiczne umiejętności biznesowe w coraz bardziej konkurencyjnym globalnym środowisku biznesowym. Dzisiejsze środowisko biznesowe jest niestabilne, konkurencyjne i międzynarodowe. Zaprojektowany z myślą o ambitnych menedżerach, odnoszący sukcesy studenci odeszli od tego Online MBA Fast Track, mając rzeczywiste zrozumienie strategicznych modeli biznesowych, współczesnych globalnych problemów i struktur, a także docenienie wartości odpowiedzialnego i zrównoważonego przywództwa.

MBA, Dubaj

Edinburgh Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Sierpień 2020 Wielka Brytania Edinburgh Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 3 więcej

Studiuj część lub pełny etat w Dubaju, centrum biznesu na Bliskim Wschodzie, i ukończyć studia MBA na Uniwersytecie Heriot-Watt.

Zarządzanie luksusowej marki MBA

British School of Fashion
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London + 1 więcej

Ten zaawansowany specjalista program MBA został zaprojektowany w odpowiedzi na rosnący zapotrzebowanie na osiągniętego menedżera, który może zaoferować kompleksowe zrozumienie zarządzania luksusowym marką, kreatywnych strategii i doskonałych umiejętności i narzędzi.

MBA Business Administration

Nottingham Business School, Nottingham Trent University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej pożądanym i uznawanym na całym świecie podyplomowym stopniem zarządzania na świecie. Nottingham Business School MBA ma na celu przygotowanie cię do radzenia sobie z wieloma wyzwaniami związanymi z zarządzaniem organizacjami, abyś mógł zobaczyć wzajemne powiązania swoich działań. Zdobędziesz wiedzę wymaganą przez menedżerów wyższego szczebla na poziomie zarządzania strategicznego, aby pomóc Ci w rozwoju organizacji i osiągnięciu ich celów strategicznych.

Mba w administracji biznesowej

Aston Business School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 27 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Birmingham + 2 więcej

Aston MBA opiera się na naszej światowego lidera badań w międzynarodowym biznesie i naszej globalnej sieci powiązań korporacyjnych przekształcić cię w dynamiczny i zwinny lider biznesu. Jesteśmy z wami, aby powiększyć swoje możliwości i zmaksymalizować wydajność, pozwalając, aby stać się czuły wykonawczy, który jest dobrze przygotowany do podejmowania decyzji z perspektywy globalnej.

Executive MBA

Eaton Business School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Leicester Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah + 4 więcej

Złożoność wyzwań biznesowych w dzisiejszym hiperłączonym świecie wymaga od organizacji zwracania się do wyjątkowych menedżerów, którzy mogą podejmować większe obowiązki międzyfunkcyjne i przyczyniać się do rozwoju firmy na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym.

Online Master of Business Administration - University of Cumbria (UK)

Robert Kennedy College
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich Switzerland Online Wielka Brytania City of Carlisle + 4 więcej

MBA

Manchester Metropolitan University Online
Online Zaoczne 24 miesiące Styczeń 2020 Wielka Brytania UK Online

Program MBA na uniwersytecie Manchester Metropolitan University pomaga absolwentom w realizacji ich ambicji zawodowych od ponad 25 lat. Teraz nasz Global Online MBA został zaprojektowany, aby pomóc zapracowanym profesjonalistom uczyć się zawsze i wszędzie, gdzie im najbardziej odpowiada.

Kształcenie na odległość MBA (Londyn)

Warwick Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London + 1 więcej

Chcesz przyspieszyć swoją karierę, zwiększyć swoją wiedzę biznesową i umiejętności przywódcze oraz zmaksymalizować świadomość na poziomie zarządu, nie rezygnując z pracy? Nasz program w niepełnym wymiarze godzin został starannie zaprojektowany dla tych, którzy chcą studiować MBA w wiodącej na świecie szkole biznesu, ale jest ograniczona w czasie, który mogą zabrać ze swojej pracy.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej