MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Telford - programów MBA Telford MBA , Telford

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Kształcenie na odległość MBA Telford - Weź MBA Telford. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Telford, Kształcenie na odległość Filter

MBA Uzupełnić

Stratford College Of Business Management
MBA
<
Studia dzienne
<
6 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Business Administration doładowania to program przeznaczony do 6 miesięcy zaktualizować swoje umiejętności w zakresie zarządzania i pomagają rozwijać umiejętności ni ...

Czytaj więcej

Mini MBA

Stratford College Of Business Management
Zaoczne studia MBA
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;12 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Daty wlotu Opłaty: Szczegóły przedmiotu Zarządzania finansowego i kontroli W tym kursie nauczysz się podstaw księgowości, w tym pod względem finansowym, ogólnie przyjętymi zas ...

Czytaj więcej