Aby stać się wyjątkowym liderem biznesu w szybko zmieniającym się świecie, potrzebujesz wyjątkowego MBA w London Business School.

Nasz elastyczny 15-21 miesięcy MBA oferuje wszystkie akademickie rygoru, których należy oczekiwać od najwyższego poziomu programu. Ponadto wyróżnia nas nasza niespotykana lokalizacja i prawdziwa różnorodność klas. Szkoła Business School w Londynie oferuje wyjątkowo ekscytujące otoczenie partnerskie z siedzibą w globalnej sile finansowej i biznesu. Dołącz do nas.

Dlaczego MBA w Londynie Business School?

Studia za MBA to jedna z najważniejszych decyzji, którą możesz podjąć, a wybór właściwego programu jest niezbędny. Dlaczego studia w London Business School? Co możemy Ci zaoferować?

  • Globalna sieć
  • Przewaga Londynu
  • Innowacyjny program nauczania
  • Rozwój społeczności kampusu

Szczegóły programu

Nasz rygorystyczny i praktyczny program daje czas na naukę zanurzoną w wyjątkowo międzynarodowym środowisku. Pierwsze podstawowe kursy dają studentom wiedzę i ramy ogólnego zarządzania, a nasz szeroki wybór grupowy sprawia, że ​​drugi rok jednego z wyboru, co pozwala na naprawdę odróżnić siebie. Zachowaj opcje otwarte lub wybierz koncentrację z jednego z sześciu obszarów tematycznych.

- Uczestnictwo w obcokrajowcowym wyborze z University College London pozwoli Ci na wybranie przedmiotów obieralnych z dziedziny nauki i technologii.

- zwolnienia z zajęć dla studentów, którzy już posiadają znaczne kompetencje w dziedzinie ekonomii lub rachunkowości.

- Elastyczne wymagania kredytowe pozwalają na uzyskanie minimum 9 i maksymalnie 12 kursów.

Oba te opcje zwiększają wszechstronność Twojego osobistego programu - umożliwiając podjęcie dodatkowego wyboru w innej dziedzinie zainteresowania lub zakończenie studiów w klasie wcześnie, najprawdopodobniej do grudnia drugiego roku.

Nasze MBA nie jest wyłącznie kwestią wiedzy, jest również rozwijanie umiejętności, które musisz stać się światowym liderem.

- Przyznaliśmy dwa razy dużo czasu na nasz wysoce udany program rozwoju zawodowego, co umożliwi Ci rozwijanie umiejętności w drugim roku i znacznie szerszy dostęp do naszego portfolio.

- Rozwój Umiejętności Umiejętności Kariery pomoże Ci opracować realistyczną strategię kariery i przygotować się bardziej do wywiadu i obsługi ofert pracy. CSSD liczy się jako jeden kredyt.

Grupa docelowa

Ludzie decydują się studiować na MBA z różnych powodów. Niektórzy chcą dokonać pionowej zmiany w swojej obecnej ścieżce kariery, a niektórzy chcą zmienić branżę lub pracę. Inni chcą zbudować przedsiębiorczy zestaw narzędzi, który umożliwi im wdrożenie własnego planu biznesowego. Wszyscy poszukują lepszego położenia siebie na przyszłość i sukces.

Chociaż pochodzą z różnych tradycji, studenci mają te same podstawowe cechy. Są doświadczeni. Mają wysoką zdolność intelektualną. Są zdecydowani i ambitni. Są świadomi kulturowo. I co najważniejsze, mają potencjał, by być liderami i wpływami przyszłości.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w London Business School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
15 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
44,490 GBP
pożyczki i stypendium są dostępne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa