Filter
MBA
Wielka Brytania England Gloucester Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MBA Gloucester, poszukaj programów MBA w Gloucester.

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Gloucester znajduje się jeden z czterech kampusach Uniwersytetu Gloucestershire. Wydział Nauk Stosowanych znajduje się tam od 2002 roku. Charakterystyczne dla Anglii, Gloucester jest znane od wielu kościołów i katedry zbudowanej przez biskupa Jana Hooper.

MBA Gloucester. Weź MBA w Gloucester. Wszystkie informacje o programie MBA, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Gloucester tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Wielka Brytania
England
Gloucester
Typ studiów
Tempo
University of Gloucestershire

Ten kurs pomoże ci rozwinąć kreatywne podejście do biznesu, które prowadzi do prawdziwej innowacji. Dzięki myśleniu projektowemu i ćwiczeniom praktycznym opartym na teori ... [+]

Ten kurs pomoże ci rozwinąć kreatywne podejście do biznesu, które prowadzi do prawdziwej innowacji.

Dzięki myśleniu projektowemu i ćwiczeniom praktycznym opartym na teorii poprawisz swoje umiejętności zarządzania i przywództwa. Będziesz korzystać ze wsparcia i wiedzy zaangażowanych i aktywnych naukowców z doskonałymi doświadczeniami akademickimi i biznesowymi. Odwiedzanie gości z wieloma specjalizacjami i linkami do Chartered Management Institute (CMI) zwiększy Twoją wiedzę. Uczniowie pochodzą z różnych środowisk i są zachęcani do korzystania z własnych doświadczeń, a także nowo nabytych umiejętności i świadomości. Przyczynia się to do dynamicznego środowiska uczenia się, które obejmuje symulacje biznesowe, innowacyjne rozwiązywanie problemów i blended learning.... [-]

Wielka Brytania Gloucester
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku