MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Canterbury - programów MBA Canterbury MBA , Canterbury

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Canterbury to zabytkowe miasto katedralne, a nazwa oznacza "ludzie Kent twierdza 's ". Jest domem dla czterech uniwersytetów i kilku innych instytucji szkolnictwa wyższego, które pokrywają 25% dorosłej populacji Canterbury.

Zaoczne MBA Canterbury - Weź MBA Canterbury. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Zarządzania przedsiębiorstwem (MBA opieki zdrowotnej i przywództwo zarządzanie)

Canterbury Christ Church University Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 5 semestry Sierpień 2019 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Organizacje zadają coraz więcej od swoich liderów i menedżerów, aby być w stanie spełnić ambitne i złożone cele. Canterbury Christ Church University ma ugruntowaną reputację jako dostawca wyboru dla obu programów zarządzania i przywództwa na miarę i wstępnie zatwierdzone.

MBA edukacji przywództwo i zarządzanie

Canterbury Christ Church University Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 5 semestry Sierpień 2019 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Nasze MBA w Edukacji Przywództwa i Zarządzania został zaprojektowany dla doświadczonych menedżerów i specjalistów pracujących w edukacji w publicznych, prywatnych i nie-for-profit sektory w Wielkiej Brytanii i za granicą

Kent MBA

Kent Business School, University of Kent
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Kent MBA zapewnia studentom wiedzę i umiejętności, aby stać się liderami transformacji o innowacyjnym sposobie myślenia, którzy rozumieją i potrafią w odpowiedzialny sposób zarządzać rozwojem lokalnych i globalnych społeczności.