Filter
MBA
Wielka Brytania England Canterbury Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne MBA Canterbury - programów MBA Canterbury MBA , Canterbury

MBA (Master of Business Administration) to studia podyplomowe, które jest przyznawane studentom, którzy opanowali naukę biznesu. MBA jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych stopni na świecie.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Canterbury to zabytkowe miasto katedralne, a nazwa oznacza "ludzie Kent twierdza 's ". Jest domem dla czterech uniwersytetów i kilku innych instytucji szkolnictwa wyższego, które pokrywają 25% dorosłej populacji Canterbury.

Zaoczne MBA Canterbury - Weź MBA Canterbury. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Wielka Brytania
England
Canterbury
Typ studiów
Tempo
Canterbury Christ Church University Business School

Organizacje zadają coraz więcej od swoich liderów i menedżerów, aby być w stanie spełnić ambitne i złożone cele. Canterbury Christ Church University ma ugruntowaną reputa ... [+]

Z MBA w Przywództwa i Zarządzania w Ochronie Zdrowia angażujemy uczestników poprzez nauki empirycznej i praktycznej, wzmocnione modeli teoretycznych i rzeczywistych scenariuszy. Współpracujemy z uczestników przenieść z powrotem do uczenia się w miejscu pracy poprzez osobiste plany rozwoju, prace projektowe i sensowne plany działania na rzecz kontynuacji programu.

W skrócie możemy zaprojektować te programy, aby zaspokoić rzeczywiste i istotne potrzeby obecnych organizacji zdrowotnych w celu niemal natychmiastowego zwrotu nakładów z inwestycji w ich ludzi.

CO TO JEST?

MBA w przywództwa i zarządzania w ochronie zdrowia jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów i liderów działających w dziedzinie zdrowia w opinii publicznej, sektora prywatnego i niezależnych w Wielkiej Brytanii i za granicą.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
Sierpień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Canterbury Christ Church University Business School

Nasze MBA w Edukacji Przywództwa i Zarządzania został zaprojektowany dla doświadczonych menedżerów i specjalistów pracujących w edukacji w publicznych, prywatnych i nie-f ... [+]

MBA w Edukacji Przywództwa i Zarządzania

Nasze MBA w Edukacji Przywództwa i Zarządzania został zaprojektowany dla doświadczonych menedżerów i specjalistów pracujących w edukacji publicznej, w sektorze prywatnym i non-profit w Wielkiej Brytanii i za granicą. W coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu globalnym, program ten zapewnia praktyków edukacyjnych okazję do rozwijania swoich umiejętności biznesowych i zarządzania, jak również zwiększenia ich praktyki zawodowej.

To MBA jest dostarczany w ramach partnerstwa pomiędzy Business School oraz Wydział Edukacji. Pracownicy Szkoły Biznesu połączenie doskonałości w swoich dyscyplinach akademickich z dużym doświadczeniem biznesowym i aktywnych badań, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym. Uznany w kraju i na arenie międzynarodowej jako centrum doskonałości w zakresie kształcenia i doskonalenia nauczycieli, Wydział Edukacji opracowała reputację w czołówce wiedzy i szkoleń w dziedzinie edukacji. Co jest charakterystyczne o tym programie?... [-]

Wielka Brytania Canterbury
Sierpień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kent Business School, University of Kent

Kent MBA zapewnia studentom wiedzę i umiejętności, aby stać się liderami transformacji o innowacyjnym sposobie myślenia, którzy rozumieją i potrafią w odpowiedzialny spos ... [+]

Szybko śledź swoją karierę wybierając program akredytowany MBA Kent Business School AMBA i CMI.

Jako student Kent MBA, jesteś zachęcany do myślenia, kwestionowania i znajdowania rozwiązań wraz z pracownikami akademickimi, organizacjami i innymi studentami. Program Kent MBA opiera się na trzech filarach; Obserwuj , twórz i ćwicz . Kent MBA pozwoli ci zrozumieć organizacje i kontekst, w którym działają ( obserwuj ), pomoże ci ponownie zinterpretować te struktury organizacyjne ( stworzyć ) i skonsolidować i zastosować tę zdobytą wiedzę do twojej własnej organizacji ( praktyki ).

Łączymy rygorystyczną teorię biznesu z odpowiednią praktyczną aplikacją, używając:... [-]

Wielka Brytania Canterbury
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku