Filter
MBA
Wielka Brytania England Cambridge Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MBA Cambridge, poszukaj programów MBA w Cambridge.

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Cambridge, miasto uniwersyteckie, z około 130.000 studentów, jest dumny z domu do Uniwersytetu w Cambridge, założonego na początku 13 wieku i stale w rankingu jako jeden z 5 najlepszych uniwersytetów na świecie. Istnieje również Anglia Ruskin University.

MBA Cambridge. Weź MBA w Cambridge. Wszystkie informacje o programie MBA, zaoszczędzić czas i skontaktować się ze szkołą w Cambridge tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Cambridge International Education Centre

CIEC i zespół New University Charter do zaoferowania innowacyjną drogę do wielkiej kariery! Wyróżnij się z tłumu dzięki zwiększeniu MBA Przedsiębiorczość z Nowej Karty Uc ... [+]

MBA z przedsiębiorczości

CIEC i zespół New University Charter do zaoferowania innowacyjną drogę do wielkiej kariery! Wyróżnij się z tłumu dzięki zwiększeniu MBA Przedsiębiorczość z Nowej Karty Uczelni, uczestnicząc w warsztatach Przedsiębiorczości Intensywnej zorganizowanej przez CIEC w charakterystycznym Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Czy chcesz rozpocząć własny biznes lub dołączyć do już istniejącego, MBA Przedsiębiorczość będzie praktycznej pomocy dla rozwoju osobistego. Pracodawcy są zainteresowani tym, co można zrobić dla nich, jak daleko można się rozwijać w ramach ich działalności. Celem MBA jest, aby ci bardziej zręczny, szanse na zatrudnienie i wartościowe.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Anglia Ruskin University

MBA to nie tylko kwalifikacje, ale także sposób myślenia. Więc pomyśl jak student MBA. Wybierając program MBA, który wyposaża Cię w zestaw narzędzi do zarządzania, dostos ... [+]

Przegląd

MBA to nie tylko kwalifikacje, ale także sposób myślenia. Więc pomyśl jak student MBA. Wybierając program MBA, który wyposaża Cię w zestaw narzędzi do zarządzania, dostosowujesz i stosujesz się do swojego przedłużonego stażu pracy i przygotowujesz się do udanej kariery.

Wiesz, czego chcesz od swojego stopnia: być przygotowanym na prawdziwy świat, zdobyć przewagę konkurencyjną i wyróżnić się z tłumu. W ARU również tego chcemy.

Nauka w naszej International Business School oznacza interakcję z innymi profesjonalistami z całego świata. Będziesz narażony na różne kultury i praktyki biznesowe, jednocześnie rozwijając swoją komunikację, przywództwo, krytyczne myślenie i umiejętności podejmowania decyzji. W połączeniu z aktywnym uczeniem się środowisko to przygotuje Cię do stażu. Umieszczenie w branży uzupełni Twoją wiedzę, pozwoli Ci przetestować nowo nabyte umiejętności i zwiększyć pewność siebie. Pod koniec podróży MBA będziesz mieć niezbędną wiedzę, narzędzia i doświadczenie, aby rozpocząć niezrównaną karierę na poziomie kierowniczym.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku