MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA England - programów MBA England MBA , England

MBA jest daleko i najbardziej udanych stopień 20. wieku. Obejrzyj amerykańskich statystyk. Pierwszego stopnia nie dano, aż 1900. Pod koniec 20 wieku, że miał 27% udziału w rynku wszystkich absolwentów stopni rozdawane.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Zaoczne MBA England - Weź MBA England. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mba - magister zarządzania

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 29 więcej

Dla każdego biznesu zorientowany studenta lub zawodowej Masters in Business Administration jest bramą do sukcesu. Najwyższej klasy MBA Uniwersytetu Unicaf przygotowuje absolwentów do bardzo wymagającego świata biznesu i stanowi doskonałą okazję dla ambitnych studentów biznesu lub pracujących zawodowo, aby poprawić swoją karierę.

MBA (doładowanie)

Arden University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania Coventry + 1 więcej

Ten program doładowania pozwala na rozwinięcie dotychczasowego kształcenia podyplomowego i szybkie śledzenie studiów w celu uzyskania pełnego MBA w zaledwie 12 miesięcy, za ułamek kosztów pełnego MBA. Programy MBA Arden University rozwijają twoje myślenie i przygotowanie na różne sposoby, gotowe na kluczowe stanowiska w branżach i organizacjach o znaczeniu globalnym.

MBA Business Administration

Nottingham Business School, Nottingham Trent University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Master of Business Administration (MBA) jest najbardziej pożądanym i uznawanym na całym świecie podyplomowym stopniem zarządzania na świecie. Nottingham Business School MBA ma na celu przygotowanie cię do radzenia sobie z wieloma wyzwaniami związanymi z zarządzaniem organizacjami, abyś mógł zobaczyć wzajemne powiązania swoich działań. Zdobędziesz wiedzę wymaganą przez menedżerów wyższego szczebla na poziomie zarządzania strategicznego, aby pomóc Ci w rozwoju organizacji i osiągnięciu ich celów strategicznych.

Zarządzanie luksusowej marki MBA

British School of Fashion
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London + 1 więcej

Ten zaawansowany specjalista program MBA został zaprojektowany w odpowiedzi na rosnący zapotrzebowanie na osiągniętego menedżera, który może zaoferować kompleksowe zrozumienie zarządzania luksusowym marką, kreatywnych strategii i doskonałych umiejętności i narzędzi.

Mba w administracji biznesowej

Aston Business School
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 27 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Birmingham + 2 więcej

Aston MBA opiera się na naszej światowego lidera badań w międzynarodowym biznesie i naszej globalnej sieci powiązań korporacyjnych przekształcić cię w dynamiczny i zwinny lider biznesu. Jesteśmy z wami, aby powiększyć swoje możliwości i zmaksymalizować wydajność, pozwalając, aby stać się czuły wykonawczy, który jest dobrze przygotowany do podejmowania decyzji z perspektywy globalnej.

Online mba międzynarodowe zarządzanie opieką zdrowotną - uniwersytet cumbrii (uk)

Robert Kennedy College
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zürich Switzerland Online Wielka Brytania City of Carlisle + 4 więcej

MBA International Healthcare Management ma na celu zapewnienie administratorom opieki zdrowotnej narzędzi służących do skuteczniejszej analizy, kierowania i rozwijania działań administracyjnych w środowisku, w którym stale zmagamy się z ograniczeniami finansowymi.

Międzynarodowy MBA

Eaton Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Leicester Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah + 3 więcej

Granice międzynarodowe na całym świecie szybko maleją wraz z nadejściem globalizacji. Edukacja jest kluczem do jaśniejszej przyszłości, a wraz z kurczącym się globem konieczne jest, abyśmy lepiej rozumieli przedsiębiorstwa i ludzi nie tylko w obrębie naszych geograficznych siedzib, ale także na poziomie międzynarodowym.

Kształcenie na odległość MBA (Londyn)

Warwick Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London + 1 więcej

Chcesz przyspieszyć swoją karierę, zwiększyć swoją wiedzę biznesową i umiejętności przywódcze oraz zmaksymalizować świadomość na poziomie zarządu, nie rezygnując z pracy? Nasz program w niepełnym wymiarze godzin został starannie zaprojektowany dla tych, którzy chcą studiować MBA w wiodącej na świecie szkole biznesu, ale jest ograniczona w czasie, który mogą zabrać ze swojej pracy.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej

Master of Business Administration MBA

University of Surrey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Październik 2020 Wielka Brytania Guildford + 1 więcej

Surrey MBA to transformacyjne doświadczenie edukacyjne. Zrobimy coś więcej niż zmieniamy twoje perspektywy kariery: chcemy zmienić twój sposób myślenia. Osiągamy to poprzez wzajemne oddziaływanie teorii i praktyki, wspierając twoją naukę nowoczesną teorią zarządzania i współpracując z praktykami z branży.

MBA

University of Essex Online
Online Zaoczne 24 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Colchester UK Online + 1 więcej

Opracowany przez akademicko rygorystyczny zespół Essex Business School, nasza światowej klasy MBA to zaawansowana kwalifikacja przeznaczona dla studentów z duchem przedsiębiorczości, którzy chcą wprowadzać innowacje w destrukcyjnym świecie biznesu. Nasi studenci nie tylko chcą rozwijać swoją karierę, ale także starają się wykorzystać siłę wiedzy biznesowej, aby zmienić świat.

MBA w zarządzaniu marką luksusową

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania London + 1 więcej

Ten innowacyjny program MBA odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych menedżerów z dogłębnym zrozumieniem strategii i narzędzi zarządzania marką luksusową.

Kent MBA

Kent Business School, University of Kent
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Kent MBA zapewnia studentom wiedzę i umiejętności, aby stać się liderami transformacji o innowacyjnym sposobie myślenia, którzy rozumieją i potrafią w odpowiedzialny sposób zarządzać rozwojem lokalnych i globalnych społeczności.

Sussex MBA

University of Sussex Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Brighton + 1 więcej

Zrób kolejny krok w swojej karierze dzięki MBA z Sussex. Stań się skutecznym liderem biznesowym dzięki pomysłom, które są ważne, i zdobądź umiejętności, aby zrealizować swoje pomysły.

Master of Business Administration (MBA)

Barking & Dagenham College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Dagenham + 1 więcej

Czy jesteś ambitnym profesjonalistą pragnącym założyć własną firmę, zwiększyć swoje strategiczne zrozumienie lub rozwinąć karierę menedżerską w środowisku korporacyjnym? MBA jest sztandarową kwalifikacją dla studentów studiów podyplomowych. Jest uznawany na całym świecie jako jeden z wiodących programów dla przyszłych liderów biznesu i dyrektorów. Zwiększ swoją wiedzę na temat przedmiotów, buduj umiejętności zarządzania i popraw swoje przyszłe perspektywy zawodowe. Nasz program MBA ma na celu przygotowanie do wyższych ról zarządzania w biznesie. W przeciwieństwie do innych programów studiów magisterskich, które zapewniają dalszą specjalizację w określonej dziedzinie, nasz MBA jest interdyscyplinarny. Ten MBA jest oferowany we współpracy z Glyndŵr University, Wrexham.