MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Włochy - programów MBA Włochy MBA

Kapitan Business Administration (MBA) przyznaje się do studentów, którzy ukończą program studiów, który bada różne aspekty świata biznesu, w tym marketingu, finansów, księgowości i zasobów ludzkich. Jest to zarówno profesjonalny i terminala stopnia.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Zaoczne MBA Włochy - Weź Zaoczne MBA Włochy. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA

CIMBA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 11 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Venice + 1 więcej

Jako student MBA, będziesz miał możliwość zarobienia międzynarodowy dyplom MBA z góry w rankingu, AACSB akredytowanych University of Iowa Tippie College of Business, a studia na dwóch kontynentach po drodze.

Master in Business Administration (MBA)

European School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Wielka Brytania London Włochy Rome Milan Florence Hiszpania Madrid + 7 więcej

ESE MBA wyróżnia się podejściem do edukacji biznesowej i przywództwa poprzez połączenie najnowszej teorii zarządzania biznesem z najlepszymi praktykami biznesowymi, ze szczególnym naciskiem na pomoc uczniom w osiągnięciu ich marzeń i aspiracji. Kluczowymi obszarami specjalizacji programu MBA są: marketing, finanse międzynarodowe, przedsiębiorczość, handel międzynarodowy.

MBA with a specialism in Leadership Studies

University of Strathclyde Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 24 - 36 miesiące Sierpień 2020 Wielka Brytania Glasgow Włochy Milan Niemcy Munich Chiny Beijing Francja Toulouse + 9 więcej

Naszym celem jest rozwój dyrektorów i menedżerów o wysokim potencjale do wybitnych liderów w swoich dziedzinach specjalistycznych biznesowych. Program jest cenne dla osób w sektorach prywatnych, publicznych i społecznych.

MBA - Master of Business Administration

United International Business Schools
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Październik 2019 Szwajcaria Zürich Belgia Antwerp Hiszpania Barcelona Brussels Madrid Japonia Tokyo Niderlandy Amsterdam Włochy Milan Geneva + 14 więcej

x

MBA: Online Master Accredited in Business Administration 999 € zamiast 5 000 € [Ostatnie 3 miejsca dostępne]

Life Learning
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Włochy Milan

Life Learning we współpracy z autorami prezentuje nową "MBA: Master in Business Administration", która zapewni Ci umiejętności potrzebne w świecie pracy, aby zostać Business Managerem. Liczba dyrektorów generalnych we Włoszech ma roczny poziom wynagrodzenia około 100 000 euro w zależności od stażu pracy.

Dual Master of Business Administration - Dual MBA; Rzym-Paryż lub Londyn

Swiss School of Management, Rome Italy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 24 miesiące Październik 2019 Włochy Rome + 1 więcej

Jedyne w swoim rodzaju międzynarodowe doświadczenie, które pozwoli Ci studiować i pracować w dwóch głównych stolicach Unii Europejskiej; Rzym, Paryż lub Londyn. Dając ci szansę na zdobycie podwójnego dyplomu akredytowanego na poziomie międzynarodowym w zaledwie 18 miesięcy.