MBASTUDIES.PL

Zaoczne MBA Stany Zjednoczone - programów MBA Stany Zjednoczone MBA

Kapitan Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień udzielił tym, którzy studiować zarządzanie biznesem w szkole biznesu. Różne formy analizy i strategii są objęte tym operacji, marketingu, finansów i rachunkowości.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Zaoczne MBA Stany Zjednoczone - Weź Zaoczne MBA Stany Zjednoczone. Wszystkie Zaoczne MBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

MBA Business Administration

Concordia University Chicago Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Chicago + 1 więcej

College of Business w Concordia University Chicago oferuje MBA zaprojektowane i prowadzone przez liderów biznesu i edukatorów w celu przygotowania liderów etycznych na rynku globalnym.

MBA Business Administration

Concordia University Chicago
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Chicago + 1 więcej

College of Business w Concordia University Chicago oferuje MBA zaprojektowane i prowadzone przez liderów biznesu i edukatorów w celu przygotowania liderów etycznych na rynku globalnym.

MBA Business Administration

Webster University Online
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Sierpień 2019 Stany Zjednoczone St. Louis + 1 więcej

Program Master of Business Administration (MBA) zapewnia szkolenia w zakresie biznesu dla studentów zainteresowanych zrozumieniem charakteru pracy w konkurencyjnym środowisku. Kursy programu MBA integrują informacje i teorie z różnych dyscyplin, w tym księgowości, ekonomii, finansów, marketingu, operacji produkcyjnych i zarządzania strategicznego.

MBA Business Administration

Webster University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Sierpień 2019 Stany Zjednoczone St. Louis Orlando Irvine Niderlandy Leiden + 6 więcej

Webster University to program do zarządzania biznesem przeznaczony dla osób takich jak Ty na szybkiej drodze do sukcesu. To doskonała odpowiedź dla profesjonalistów, którzy chcą kształtować własne przeznaczenie, ulepszać swoje kwalifikacje i być strategicznymi graczami w świecie biznesu.

Mba - magister zarządzania

Unicaf University (ZM)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Otwarta rekrutacja Cypr Larnaca Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cyprus Online + 29 więcej

Dla każdego biznesu zorientowany studenta lub zawodowej Masters in Business Administration jest bramą do sukcesu. Najwyższej klasy MBA Uniwersytetu Unicaf przygotowuje absolwentów do bardzo wymagającego świata biznesu i stanowi doskonałą okazję dla ambitnych studentów biznesu lub pracujących zawodowo, aby poprawić swoją karierę.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 24 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New York Grecja Athens Rumunia Bucharest Wielka Brytania London Egipt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Nigeria Lagos Somalia Mogadishu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cyprus Online + 26 więcej

MBA

Angelo State University College of Business
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Sierpień 2019 Stany Zjednoczone San Angelo + 2 więcej

Program Master of Business Administration (MBA) zapewnia nacisk na przywództwo, oferuje szeroką perspektywę biznesu i ma na celu rozwijanie i doskonalenie umiejętności biznesowych i wiedzy, które są cenne dla menedżerów, kadry kierowniczej i administratorów. Międzynarodowy biznes i etyka biznesu są zintegrowane w całym programie.

Program MBA

Purdue University Fort Wayne, Doermer School of Business
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 24 miesiące Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Fort Wayne + 3 więcej

Naucz się umiejętności mających na celu promowanie skutecznych i etycznych decyzji biznesowych w stale zmieniającym się środowisku globalnym, takich jak: Innowacyjne rozwiązywanie problemów; Przekraczanie granic funkcjonalnych; Podejmowanie złożonych, krótkoterminowych decyzji; Strategiczne podejmowanie decyzji; Rozwiązywanie problemów menedżerskich itp.

Master of Business Administration

Stanton University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 5 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Garden Grove + 1 więcej

Program Master of Business Administration (MBA) ma na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych pracujących dorosłych menedżerów w stale rozwijającej się globalnej gospodarce.

Master of Business Administration

American Tech and Management University
Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 18 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Pleasanton + 2 więcej

Program przyspieszonego MBA firmy ATMU ma na celu wypełnienie luki między wiedzą teoretyczną a aplikacją strategiczną, ze szczególnym uwzględnieniem wzajemnego uczenia się i wdrażania na miejscu. Absolwenci tego programu będą narażeni na wszystkie niezbędne operacje funkcjonalnej organizacji, w tym między innymi: marketing, finanse, księgowość, operacje i zasoby ludzkie. Pod okiem globalnej, wyselekcjonowanej kadry o znacznym doświadczeniu w świecie rzeczywistym zarówno ze środowisk akademickich, jak i przemysłowych, studenci ATMU będą narażeni na ekspertyzę, która jest hartowana przez prawdziwe umiejętności.

Master of Business Administration (MBA)

Long Island University, Post Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 5 lat(a) Sierpień 2019 Stany Zjednoczone Brookville + 1 więcej

Master of Business Administration (MBA) otwiera drzwi do możliwości kariery daleko poza sektor finansowy. W rzeczywistości, technologie informatyczne, energia, farmaceutyki i opieka zdrowotna należą do branż, które w ubiegłym roku odnotowały dwucyfrowy wzrost liczby zatrudnionych w MBA, a perspektywy zatrudnienia absolwentów MBA są na całym świecie - wynika z badania GMAC Corporate Governance 2014.

Master of Business Administration

California International Business University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 15 - 18 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone San Diego + 1 więcej

Program MBA określony w Przedsiębiorczości i Przywództwie. Indywidualnie dostosowana edukacja w małych i zróżnicowanych warunkach w klasie.

Mba - administracja opieki zdrowotnej

College of Mount Saint Vincent
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Bronx

Program MBA firmy College zapewnia studentom umiejętności przywódcze i sprawność biznesową, które służą zarówno sektorowi zysku, jak i niezarobkowi. Program oferuje otoczenie uczenia się ukierunkowane na uczniów w ramach programu nauczania akredytowanego przez Radę Akredytacyjną ds. Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP).

Master of Business Administration (MBA)

Saint Joseph's University, Haub School of Business
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Philadelphia + 2 więcej

Fast Track Your MBA ... i Twoja kariera Nasz wyjątkowo elastyczny program biznesowy dla absolwentów koncentruje się na Tobie i Twojej karierze, łącząc szeroko stosowane umiejętności biznesowe i wiedzę z zaawansowanymi kwalifikacjami biznesowymi, których poszukują pracodawcy.

MBA - Master of Business Administration

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 6 semestry Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Madison Teaneck + 2 więcej

Przejdź na kolejny poziom swojej kariery! Nasze działania edukacyjne łączą podstawowe umiejętności biznesowe z perspektywą globalną, która ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w XXI wieku.