MBA

University of Wisconsin Eau Claire College of Business

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MBA

University of Wisconsin Eau Claire College of Business

Northwestern Wisconsin tylko akredytowane MBA


Nasz program MBA jest oferowany wieczorem, aby zaspokoić potrzeby dorosłych osób pracujących. Możesz także połączyć kursy na terenie kampusu z kursami internetowymi oferowanymi przez konsorcjum MBA Uniwersytetu Wisconsin.

Informacje o programie

Program MBA UW-Eau Claire daje szerokie, praktyczne zrozumienie biznesu i dynamiczne, globalne środowisko, w którym działa. Rozwijasz umiejętności i ducha przedsiębiorczości, potrzebną do zarządzania zmianami i rozpoznać możliwości, jakie stwarza. Nauczysz się również wytycznych dotyczących konfrontacji sytuacji w sposób etyczny i społecznie odpowiedzialny.

Jako student w naszym 30 kredytowych program MBA, zapisać się:

»16 kredytów modułów MBA
»2 kredyty wymaganych minimodule: przywództwo i różnorodność
»12 punktów obieralnych.

Możesz ukończyć MBA, biorąc wszystkie kursy na terenie kampusu w UW-Eau Claire. Kursy na terenie kampusu oferowane są wieczorami, aby dostosować się do harmonogramu pracy. Lub możesz połączyć kursy MBA na terenie kampusu z ofertą on-line oferowaną przez UW-Eau Claire i jej kolegami z konsorcjum MBA Uniwersytetu Wisconsin - UW-La Crosse, UW-Oshkosh i UW-Parkside.

W kampusie i zajęciach online są wygodnie małe, a studenci naszego programu MBA poznają się nawzajem i wydziału. Dyskusje w klasie są bardzo bogate, gdy członkowie wydziału służą bardziej jako moderatorzy dyskusji niż profesorowie stoiska i wykłady, których pamiętasz od swoich studiów dziennych.

Wstęp Wymagania

Program MBA UW-Eau Claire został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby absolwentów pracowników, jak i studentów poszukujących bezpośredniego wykształcenia z programów studiów licencjackich. Przyjmujemy również aplikacje od studentów zagranicznych i osób zainteresowanych 150-godzinnym programem BBA / MBA.

Licencjat nie musi znajdować się w obszarze działalności. Osoby, które nie mają dyplomu licencjackiego muszą spełniać wymagania wstępne programu MBA. Skontaktuj się z dyrektorem MBA, jeśli chcesz omówić strategie zaspokajania wymagań wstępnych programu MBA.

Aby zostać przyjętym do programu MBA w pełnym statusie, studenci muszą spełniać następujące wymagania:

  • Stopień doktora maturalnego z akredytowanego regionu lub uniwersytetu
  • Skumulowana średnia stopni studiów licencjackich co najmniej 2,75 (w skali 4,0)
  • Satysfakcjonujące ukończenie wymagań wstępnych programu MBA
  • Akceptowalne oceny absolwentów Graduate Management Admission Test® (GMAT®) lub Graduate Record Examinations® General Test (GRE® General Test).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Stany Zjednoczone - Eau Claire, Wisconsin
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Eau Claire, Wisconsin
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą