close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość MBA Troja - programów MBA Troja MBA , Troja

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł… Czytaj więcej

Masters of Business Administration (MBA) są podyplomowe studia magisterskie w zakresie zarządzania, w swojej lidze. MBA to tradycyjny Oferta kształcenia akademickiego zarządzania. Uniwersytety odpowiedzieć na pytania biznesowe dla dokładnego i głębokiego kwalifikacji dla przyszłych i nowoczesnych menedżerów na podstawie standardowego tytułu. To jest często skracane jako MBA lub tytuł MBA oraz w opozycji do Master of Science (MSc) lub Master of Arts (MA) go bez wątpienia jednym punktów programu wyłącznie.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Troy jest miastem, w Pike County, Alabama, Stany Zjednoczone. Troy University jest niepełna cztery lata uczelnia publiczna, która posiada aktualne populacji studentów wynosi około 7000 na głównym kampusie znajduje się w Troi. Urządzeń znajdujących się na terenie uniwersytetu nie są otwarte dla publiczności.

Kształcenie na odległość MBA Troja - Weź MBA Troja. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł

Troy University
Troja, Stany Zjednoczone

W wyniku pomyślnego ukończenia programu MBA absolwenci powinni poprawić swoje umiejętności stosowania silnych umiejętności rozwiązywania problemów do procesu planowania strate ... +

W wyniku pomyślnego ukończenia programu MBA absolwenci powinni poprawić swoje umiejętności stosowania silnych umiejętności rozwiązywania problemów do procesu planowania strategicznego w organizacjach i skutecznie wykorzystywać umiejętność komunikacji pisemnej i ustnej w celu przekazania wyników analiz i zaleceń dotyczących rozwiązywania problemów . Stężenia oferowane w systemach rachunkowości i informacyjnych zapewniają dodatkowe specjalistyczne badania związane z procesem zarządzania strategicznego w organizacjach. -
MBA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
Online