MBASTUDIES

Kształcenie na odległość MBA Orono - programów MBA Orono MBA , Orono

MBA oznacza Magister Zarządzania i składa się z programu nauczania, który stanowi podstawę w podstawowych pojęć działalności gospodarczej, w tym zarządzanie, ekonomia, finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzania łańcuchem dostaw.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Kształcenie na odległość MBA Orono - Weź MBA Orono. Wszystkie MBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Orono, Kształcenie na odległość Filter

Master of Business Administration (MBA)

UMaineOnline (University of Maine)
MBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Program MBA w Szkole Biznesu Maine został zaprojektowany, aby zapewnić studentom umiejętności i zrozumienia do osiągnięcia długoterminowego sukcesu w złożonym, szybko zmieniaj ...

Czytaj więcej